2726
عنوان

کیاجاریاشون بهشون حسودی میکنن لطفابگیدچی گفته چجوری جوابشودادین

| مشاهده متن کامل بحث + 4755 بازدید | 428 پست
عزیزم مادرشوهر من ما خونمون بودیم و خونمون جدا بود میومد قرضاشو از شوهرم میگرفت میداد خودش هییییییی ...

خب میبینی چقدادم حرصش میگیره من اصلایادم  نمیادکی لباس خریدم من قناعت میکنم اوناعین خیالشان نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی دوست دارم طرز فکرتو اصن قشنگ آموزش میدی ایول❤😚

فداتم 😘😘

اینا حاصل یکسال و نیم حرص خوردنه 

و البته تجربیات سی ساله مامانم 

مامانم سی سال حرص خورد و الان ۴ ساله داره با سیاست رفتار میکنه 

فداتم 😘😘 اینا حاصل یکسال و نیم حرص خوردنه  و البته تجربیات سی ساله مامانم  مامانم ...

خدانکنه عزیزدلم.دقیقا هر چی بیشتر ضربه بخوری و حرص.، خودت میشی بهترین معلم برای خودت

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

جاری ندارم ونخواهم داشت☹☹☹

ولی اگه داشتم قطعا به بیخیالیم حیودی میکرد😯😯😯

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
اره بخدا یروزنشده باهم بیرون بریم؟ هممون باهم هرجابریم اصلانشده تفریح یک روزه بریم بیرون تو دلم موند ...

عزیزم 

همیشه نامزدی این چیزا رو داره 

مهم اینه سیاست بیاری تو کار 

من خوبی نامزدیم این بود که خنگ بودم اصلاااااااا سیاست و تیکه هاشون نفهمیدم و خوش گذروندم گمونم همین هم حرص مادرشوهرم رو زیاد کرد که بعد عروسی علنی بهم میگه و من فهمیدم فلان رفتار فلان موقعش تیکه بوده 😁😁

2706