2726
عنوان

کیاجاریاشون بهشون حسودی میکنن لطفابگیدچی گفته چجوری جوابشودادین

| مشاهده متن کامل بحث + 4755 بازدید | 428 پست

من کلا خیلی دلم پر بود ولی هر بار تاپیک زدم اشخاص زیادی نیومدن نظر بدن برا همین حوصلم نیومد اما امروز همش تو تاپیکای بقیه دلمو خالی کردم هرچند باز دلم پره وقتی دلت از یه چی دیگه پر باشه نمیتونی با بحثای جزئی آروم شی همشم با گریه نظر میدادم الان آروم شدم برا همین وقتی از خودت گفتی یاد بدبختیام افتادم هی یه موضوعی رو تعریف کردم مرسی ک تاپیک زدی❤😅

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂❤😚قربون دهنت آموزش بده منم یاد بگیرم

اول بی اهمیت باشی شاید بی منظور از سر بی عقلیو رو معده چیزی بگن جنبه مثبتشو نگاه کنیم تا بهش بالو پر ندیم حرص بخوریم جوش بزنیم😂دوم اینکه یه کم رک بودن که ناراحت نشی یعنی بشو😂😎🙃جوابشو بدی که مثلا به روز باشو سر این موضوع اسی که مردم از لاک گذشتن به کاشت رسیدن تو سر حنایی سوم هم دنبال پیشرفت زندگیت باش همینجوری میسوزن جواب نمیخوان

من خیلی جاری خوبی هستم بخدا هرچی واسه خودم میخوام واسه اونم میخوام ولی جاریم دورو هس  

تو هم همون جاری خوبه هستی مث ما ب جمع ما خوش اومدی❤😅

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
2728
مادرشوهرم حسودشوهرم منوبوس کنه بایدمامانش بوس کنه ولی الان دیگ جلو اون کاری نمیکنیم که حسودی کنه وهر ...

آفرین 

دقیقا کم کم سیاست یاد میگیری 

گفتن نشون ندادی بگو عه نشون ندادم

خیلی تفکراتت رو نگو بهشون زیاد توضیح نده

[QUOTE=105791483]من کلا خیلی دلم پر بود ولی هر بار تاپیک زدم اشخاص زیادی نیومدن نظر بدن برا همین حوصلم نیومد اما امرو ...[/QUOTEخخخ خواهش میکنم عزیزم دقیقا من شما ازمشکلاتتون گفتنی فهمیدم که واقعا اینا ازدم نفهم وآدمای بی ملاحظه هستن ومن مثل شماکارم گریه بود

دقیقا میتونی در باز نکنی تنهایی بگی نبودم به شوهرت  وقتی ام خودن هروقت میخوای بری زنگ بزنی و ب ...

من هربار میخواستم برم سمتشون زنگ میزدم ولی اینا حالیشون نی هزار بار اومدن و من درحال خونه تکونی بودم بازم فایده نداشت میگن تو دخترمونی این حرفا چیه وقتی اونا میان من کلی پذیرایی میکنم وقتی من میرم حتی یه چایی هم نمیدن ازم میپرسن چایی میخوای یا نه منم خجالت میکشم میگم نه 

بامادرشوهرم ب فکرمانیست که عروسی بگیریم بریم؟ سر خونه زندگیمون مدام درحال گشت گذاروپول خرج کردنه

عزیزم مادرشوهر من ما خونمون بودیم و خونمون جدا بود میومد قرضاشو از شوهرم میگرفت میداد خودش هییییییی خرج میکرد درصورتیکه من یه تیشرت نمیخریدم پول به اخر ماهمون برسه

فقط باید یه زن با آرامش و قوی بشی برای شوهرت اصلا کاری به زندگی شخصی مادرشوهرت اینا نداشته باش چیزایی که به تو مربوط میشه رو درست کن گشت و گزار اون به تو لطمه نمیزنه اتفاقا بهتر تو توقعت از شوهرت داشته باش که منت کسی سرت نباشه

[QUOTE=105791483]من کلا خیلی دلم پر بود ولی هر بار تاپیک زدم اشخاص زیادی نیومدن نظر بدن برا همین حوص ...

قربانت😅😚

2706