2726
عنوان

کیاجاریاشون بهشون حسودی میکنن لطفابگیدچی گفته چجوری جوابشودادین

| مشاهده متن کامل بحث + 4755 بازدید | 428 پست

وااااای جاری من انقد حسووووده ک حدنداره.ولی جلوخودم حرفی نمیزنه ک بخام جوابشوبدم..ولی مادرشوهرم خوب جوابشومیده خخخخ منوخیلی دوس داره😀😀

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاری منم حسوده از منم خیلی بزرگتره اما همیشه سعی میکنه جوری رفتار کنه که مشخص نباشه ولی وقتی کسی ازم تعریف میکنه خیلی راحت میشه حسادت رو تو چشاش دید خخخ

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
اینو پرسید یعننی خیلی حسوده؟!!!!🙄 بعد مثه لالا نتونستی جوابشو بدی؟!! یا آره بود یا نه مگه خواستی ...

تنهااون نیست حتی برگشته بود ب مادرشوهرم گفته بودچرااین النگوها زیاده برام این همه نخریدن درحالی که پول کادوهامودادم 

2728
جاری منم حسوده از منم خیلی بزرگتره اما همیشه سعی میکنه جوری رفتار کنه که مشخص نباشه ولی وقتی کسی ازم ...

دقیقا عینه جاریه منه

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
ن بابا من خره بلانسبتتون فرق لاک حناهندی ندونه

جاری منم خیلی حسوده 

بهش میگفتی عزیزم ازتو گذشته عزیزم دیگه فرق لاک و حنا رو بدونی اخه تو زمان شما فقط حنا بود اینجوری فکر میکنی 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

جاري كچلم از شدت حسادت تا پاي آبروي شوهرمو بهم زدن زندگي ما رفت الانم كه دستش رو شده متاسفانه قوم شوهر ميگن اين خل وضعه ولش كن! چيزي بهش نگو دخترشم از خودش بدتره هم از خودش كچلتره هم حسودتر

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

واقعا با جاری باید چه رفتاری داشت 

من قراره برام جاری بیاد میترسم 

هم میترسم جاریم حسود باشه چون میدونم اخلاق شوهرم خیلییییی بهتر از برادرشوهره 

هم میترسم خودم حسودی کنم بهش چون مادرشوهر با من خیلی خوب نبوده میترسم با اون خوب باشه چون به نظرم میخوان از هم شهریای خودشون بگیرن 

واقعا رفتار درست با جاری چطوریه ؟

جاری من کارایی ک من میکنم اونم حتما میکنه چی بگم بهش ؟ مثلا همون جایی ک ما رفتیم مسافرت باید بره&nb ...

وا چقدحسوده خب پیش بگو من دوست ندارم کالاهایی که انجام میدم کسی انجام بده

جاری من از روز خواستگاری فقط تیکه مینداخت یه بار جلو صدنفر مهمون گفت چشات چپه روز عقد بامن دست نداد

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
واقعا با جاری باید چه رفتاری داشت  من قراره برام جاری بیاد میترسم  هم میترسم جاریم حسود ...

باهاش خوب باش تا میتونی خوب باش نشونش بده مث خواهرشی ن جاری ولی اگه ازش یه موزی بازی دیدی دهنشو سرویس کن 🤤😅

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
واقعا با جاری باید چه رفتاری داشت  من قراره برام جاری بیاد میترسم  هم میترسم جاریم حسود ...

جاری هم دوره هم زن میشه هم خبرچین اصلا چشم نداره زندگی خوبشوببینه اکثراکه اینطوره

[QUOTE=105781173]جاری منم خیلی حسوده  بهش میگفتی عزیزم ازتو گذشته عزیزم دیگه فرق لاک و حنا رو ب ...

اره خب بعضی اوقات نمیتونیم جواب بدیم بعد که فکرمیکنیم جواب های خوبی پیدا میکنیم  بازم یاد بگیر تا بهت تیکه پروند سریع جواب بده دفه دیگه لال میشه 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
2706