1421
1363

جاریم ۴۰سالشه بهم حسودی میکنه انقدحسوده لاک زدم برگشته میگه حناهندی گذاشتی منم عین لال هاجوابشونتونسم بدم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
1432

جاری من کارایی ک من میکنم اونم حتما میکنه چی بگم بهش ؟

مثلا همون جایی ک ما رفتیم مسافرت باید بره 

من رنگ مو کردم چشم تو چشم گفت دیدم تو رنگ کردی منم گفتم هرجور شده منم باید رنگ کنم 

من چادری نیستم اینم چادرشو برداشته 😐😐😐😐

لایک نکن دوست عزیز ❤
1391

وااااای جاری من انقد حسووووده ک حدنداره.ولی جلوخودم حرفی نمیزنه ک بخام جوابشوبدم..ولی مادرشوهرم خوب جوابشومیده خخخخ منوخیلی دوس داره😀😀

قربون آقاییم💖 کہ واسہ همہ خانومــاسنگین واخمویہ...ولی واسہ من خوش اخلاق ومهربونـــــــــہ😘💋💋

جاری منم حسوده از منم خیلی بزرگتره اما همیشه سعی میکنه جوری رفتار کنه که مشخص نباشه ولی وقتی کسی ازم تعریف میکنه خیلی راحت میشه حسادت رو تو چشاش دید خخخ

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
اینو پرسید یعننی خیلی حسوده؟!!!!🙄 بعد مثه لالا نتونستی جوابشو بدی؟!! یا آره بود یا نه مگه خواستی ...

تنهااون نیست حتی برگشته بود ب مادرشوهرم گفته بودچرااین النگوها زیاده برام این همه نخریدن درحالی که پول کادوهامودادم 

جاری منم حسوده از منم خیلی بزرگتره اما همیشه سعی میکنه جوری رفتار کنه که مشخص نباشه ولی وقتی کسی ازم ...

دقیقا عینه جاریه منه

قربون آقاییم💖 کہ واسہ همہ خانومــاسنگین واخمویہ...ولی واسہ من خوش اخلاق ومهربونـــــــــہ😘💋💋
1331