2733
2734
عنوان

😣 امروز اولین استفراغ ام تجربه کردم تهوع ام دارم خدا کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا وحشتناکه برایه اولین بار ،لامصب دست خود آدمم نیست محتویات معده یهو بالا میاد،موقع خواب به پهلو ...

چی میگی دوست عزیز؟! به کمر نخوابیدن مال ماه پنجم ببالاس نه هفته های اول🤣✋🏼

عزیزم هرررررر طرفی دوست داری بخواب عشق کن که بعدا چندماه دیگه تو سه ماهه ی سوم حسرتشو میخوری😁😅

مبارک باشه حس خوبیه فقط بدون آسون نیست از الان باید یه مادر قوی باشی💪🏼💪🏼💪🏼.. خیلی زوده برا ناله کردن😉🥰

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
چه ربطی داره؟😕 الان من تهوع ندارم یعنی بارداری خوبی ندارم؟سونو هم رفتم همه چیز اوکی بود😕

وای منم ترسوند اخه منم هفته هفتمم دریغ از یه کم تهوع،نکنه مشکل داره بچم اخه قبلی زیر دوماه سقط شد خیلی میترسم

وای منم ترسوند اخه منم هفته هفتمم دریغ از یه کم تهوع،نکنه مشکل داره بچم اخه قبلی زیر دوماه سقط شد خی ...

بدن با بدن فرق داره اصلا ربطی نداره دوستان فکرتونو درگیر نکنین

بارداری خوب لازمه اش فکر بدون استرس و احساس خوبه.....یادتون باشه❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چه ربطی داره؟😕 الان من تهوع ندارم یعنی بارداری خوبی ندارم؟سونو هم رفتم همه چیز اوکی بود😕

هر کی طبعش سرده بیشتر تهوع داره. هرکی طبعش گرمه و خوراکیهای گرم بخوره  تهوع کمتر میشه. خدارا شکر که نداری

2738
چی میگی دوست عزیز؟! به کمر نخوابیدن مال ماه پنجم ببالاس نه هفته های اول🤣✋🏼 عزیزم هرررررر طرفی دوس ...

😂من اول فک کردم دور از جون مریض هستن برا همین همچین چیزائیو گفتم🤚🏻 توصیه ام در مورد تهوع و استفراغ در اثر بیماری بود نه بارداری،بعدش فهمیدم باردار هستن

وای منم ترسوند اخه منم هفته هفتمم دریغ از یه کم تهوع،نکنه مشکل داره بچم اخه قبلی زیر دوماه سقط شد خی ...

منم ۶ هفته و ۶ روزم...اصلا حالت تهوع ندارم

سونو هم رفتم قلبش تشکیل شده بود دکترمم گفت همه چیز خوبه

با این حرفایی که میزنن استرس میندازن تو جون آدم😠

انشاالله شما هم بارداری خوب و راحتی داشته باشی و هیچوقت تهوع سراغت نیاد عزیزم

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
هر کی طبعش سرده بیشتر تهوع داره. هرکی طبعش گرمه و خوراکیهای گرم بخوره  تهوع کمتر میشه. خدارا شک ...

من خوراکی های گرم زیاد می خورم

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧

من امروز شدم هفت هفته ولی اصلا تهوع ندارم ینی مشکلی هست؟  

دکترم گفته10مهر برم سونو قلب تا اون موقع میمیرم ک  

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2706