2733
2734
عنوان

تخمک بی کیفیت😓

17124 بازدید | 36 پست

سلام دوستان.

من دیروز تخمک کشی داشتم.۱۲ تا تخمک داشتم .همه پوچ شدن.فقط ۳ تاش.متاسفانه ۳ تارو هم  دکتر گفت جنین نمیشن.دژنره هستن!کسی میدونه یعنی چه؟

به من گفتن باید اهدایی بگیری.کسی بوده چنین اصطلاحی شنیده باشه؟

می زند برهم جهان را         هر که یه دل بشکند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند سالت مگه ؟ 

ذخیره تخمدانت چند ؟ 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
نه نشنیدم... ایشالله به زودی نی نی دار بشی. یه سوال فقط تو تخمک کشی میفهمن این مسئله رو؟ نکنه منم ...

بله متاسفانه.فقط تو تخمک کشی معلوم میشه

خواهش میکنم کسی اطلاعاتی داره بهم بگه.از دیروز زندگی ام کن فیکون شده.

یعنی بی کیفیت 

یا کوچیک بودن یا بی کیفیت 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
یعنی بی کیفیت  یا کوچیک بودن یا بی کیفیت

کوچیک نبودن.من حتی بدون دارو تخمک تا ۲۲ رشد میکنه وآزاد میشه هم.ولی دکتر جنین شناس میگه دژنره هستن

نمیدونم درمان داره یانه؟

شما چیزی میدونید؟ ۲۸ سالمه.آزمایش ام ۲/۲بوده اما دکترم گفته بنظرم در حد ۱/۵ هستی

چون ذخیرت کم هست باید قبل تخمک کشی قرص تقویتی می خوردی 

از دو ماه قبل باید ناشتا سیاه دونه با عسل می خوردی 

با قرص اوابوست و اینو فولیک و ویتامین دی و ای و اسید فولیک 

این دفعه خواستی بری تخمک کشی حتمن از دو ماه قبل تقویت کن 

اگه ورزشم کنی که عالی میشه 

چون ذخیرت کم هست باید قبل تخمک کشی قرص تقویتی می خوردی  از دو ماه قبل باید ناشتا سیاه دونه با ...

متاسفانه دکترم هیچ تقویتی بهم نداده بود.

میترسم ژنتیک ام خراب باشه و حسرت مادر شدن رو تا ابد داشته باشم.

متاسفانه دکترم هیچ تقویتی بهم نداده بود. میترسم ژنتیک ام خراب باشه و حسرت مادر شدن رو تا ابد داشته ...

فکر منفی نکن 

چند ماه طبیعی اقدام کن و خودتو تقویت کن 

تو تاپیکا بگرد 

خیلی ها با پیاز درمانی و تخم هویج هم نتیجه گرفتن 

2706