1619
1632
عنوان

زندگی با خواهر شوهر۱۳ ساله

5030 بازدید | 200 پست

خواهر شوهرم از وقتی مدرسه ها باز شدن اومده مونده خونه ما یعنی خونشون روستاس که مدرسه راهنمایی ندارن سختی های زیادی در پیش دارم 

کسی بوده که مثل من باشه 

❤turk_gizi❤

واي چه سخت ولي خب هنوز بچه هست نمي تونه اذيتت کنه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

بیچاره شدی که ی ساعتم نمی تونی با شوهرت خلوت کنی دیگه ی لباس راحتم نمی تونی بپوشی

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

اخی حق داری اما گناه اون بچه اگه درس شو بخونی و یه کاره ای بشه برای توام ثواب داره و انرژی مثبتش برمی گرده تو زندگیت دختر خوبی هست یا اذیتت میکنه؟؟

خودتم بچه داری؟؟؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614

یعنی نه ماه خونه شماس؟

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁
مدرسه دو روزه باز شده که

والا 😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
1626

من حوصله بچه خودموندارم چه برسه به يكي ديگه خدا بهت صبربده

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

قبول دارم خدایی سخته😑

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

اگه قبل اومدنش شوهرت باهات مشورت  کرده و نظر خواسته توام قبول کردی دگ چ میشه کرد سخت ک هس خصوصن تو روابط زناشوییتون

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
1639