2737
2734

سلام من امروز فرداعه ک پری بشم ولی هنوز نشدم😛😍 دعا کنین مامان بشم منم برا شما دعا میکنم😇 

همه علائم دارم بجز کمردرد و دل درد حتی تخمدانامم درد نداره فقط سینم بزرگ شده و درد میکنه...ترشحم زیاد شده  صورتمم چنتا جوش ریز دراورده 

نوک سینمم درد نداره فقط کلش درد داره

ب نظرتون علائمم ب بارداری نزدیکه؟

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سه روز دیگه  امروز بی بی زدم منفی بود علائمی ندارم

بیبی زوده انشالا چن روز از موعدت گذشت بیبی بزن انشالا ک نی نی داشته باشی😍

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:

سلام عزیزم 

دلتو به علائم خوش نکن . اگه پری بیاد خیلی توی ذوقت میخوره

من خیلی حساس بودم

ماها فکر میکردم حتما این ماه باردار شدم بازم پری میومد و همش من گریه میکردم . الان یه هفته از پری میگذره که نشدم اما اصلا اعصابشو ندارم برم بی بی چک بزنم منفی بشه حالم رو بگیره هر چند پری هام منظمه و سه روزه حسه پری دارم شدید و حتی درد کمر و زیر شکم اما نمیشم 😞

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2738

یکم بیشتر صبر کن عزیزم من این ماه تمام علائمو داشتم دهنم مزه فلز میداد زیر دلم تیر می کشید و همه ی علائمی که دفه قبل با اونا فهمیدم باردارمو داشتم تازه هر کس منو میدید میگف چشمات دودو میزنه مطمئنم بارداری ینی هر جا میرفتم این پیرزنا میگفتن بی بی چکمم مثبت با هاله کمرنگ  شد ولی با دو روز تاخیر پریود شدم چه پریودی الانم هنوز پری ام

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
بیبی زوده انشالا چن روز از موعدت گذشت بیبی بزن انشالا ک نی نی داشته باشی😍

انشاالله گفتم دیگه یه هفته یا ده روز دیگه میزنم اگه پری نیمد 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
من مثل ماهای قبل حس پری دارم فک کنم تا جمعه بشم

میگن درد پری هم علائم بارداری حساب میشه 

شایدم بارداری 

من ماه های قبل دارو میخوردم این ماه هیچی استفاده نکردم شاید واسه همینه میخلم مث قبلنام عقب بندازم 😔

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
من هر ماه استرس دارم که حامله نشم 😭برعکس شما.مدام دنبال علائم پریودم 

کاش منم اون وقتا نمیخواستم باردار میشدم نه الان که میخوام اما ماهاس که نمیشه 😔

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2706