2726
عنوان

آخر خط

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 38 پست
اون ک دلیل بر کار زشتش نیست زن و شوهر هر چی هم باشه واس همن نه غیر این هر مشکلی هم باشه واس دوتاشونه ...

مامان و بابام تا حدودی در جریانن ، ولی خانواده خودش نه ، باباش تازه از مرخصی اومده ، اونقدر از لحاظ رفتاری باهام خوب بودن این چندسال اصلا دلم نمیاد و اینکه شوهرم فوق العاده آدمیه که ممکنه عصبانی بشه و پرده های حرمتو پاره کنه 

خیلیییی حرف زدم چند ماهه درگیر این مساله ایم ، مشاور عوض کردم ، من اصلا از همون اول تحت هیچ فشاری نذ ...

خیانت قابل گذشت نیست

من یه بار اوایل ازدواج به همسرم گفتم اگه مرد خیانت کنه زن هم میکنه

حساب کار اومد دستش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این دعاها هم هست اگه با اعتقاد بخونی در کنار بقیه ی تلاشهات انشالله✍جواب میده 

「⇜اگر خواهی کسی را محب خود

گردانی بستان (41) دانه فلفل سیاه را

چهار نوبت بخوان بر هر دانه

فلفل یک مرتبه سوره قریش را

و در آتش

اندازد که از محبت بیم است دیوانه

گردد و آنکس بی خود گردد و فلفل

از آتش بیرون آورد تا هلاک نشود⇝⇝⇝

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

❣👈لإیلافِ قُرَیْشٍ ﴿١﴾ إِیلافِهِمْ رِحْلَةَ الشِّتَاءِ

وَالصَّیْفِ ﴿٢﴾ فَلْیَعْبُدُوا رَبَّ هَذَا الْبَیْتِ ﴿٣﴾

الَّذِی أَطْعَمَهُمْ مِنْ جُوعٍ وَآمَنَهُمْ مِنْ خَوْفٍ ﴿٤﴾

📚منبع : اسرار المقاصد ص 267

🌺🌺🌺🌺🌺

رفع_غم‌#  

✨ امام صادق (ع):

💙اگر کسی گرفتار و اندوهگین است

《ذکر یونسیه》را بسیار بخواند💙

《لا الهَ الا أنتْ سُبْحانَکَ

انّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین》

🦋🦋🦋🦋

گشایش#

تسخیر_در_قلب_یک_نفر#  

🌸✍اگر می خواهی مردم یا فردی را مسخر خود گردانی در وقت ظهر ۲۰۰ مرتبه این اذکار را بخوان . یقینا در عرض

سه_روز# ( یعنی بزودی انشالله) آن شخص مطیع تو خواهد شد و هر حاجتی که از او داشته باشی برآورده خواهد کرد و آن ذکر این است :

🍃🌸 اَللهُمَّ انَتَ القادِرُ وَ اَنَا المَقدُور فَمَن یَدَعُ المَقدُورَ اِلَّا القادِرُ یا رَبِّ  یا رَبِّ  یا رَبّ 🌸🍃ِ

یعنی خدایا تو توانایی و فقط تو میتونی به دادم برسی

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺
مامان و بابام تا حدودی در جریانن ، ولی خانواده خودش نه ، باباش تازه از مرخصی اومده ، اونقدر از لحاظ ...

این همون حرمته وقتی از کارای پسرشون اطلاع پیداکنن شما داری خودتو نابود میکنی واس چنین ادمی آخه ، برید باهاشون صحبت کنید حتماً نزارید دیر بشه.بازم اگه میبینید شوهرتون رو تهدید کنید اگه کنار نزاره به خانوادش میگید اگه دعوا نمیکنه شما رو

اي واي از اون روزي ، سنگم طلا شه
2728
عزیزم فک کنم یه مدت به بیخیالی بزنی بد نیس  مثلا حدود یکماه,  فرض کن خودت تنها تو خونه هس ...

ممنونم یعنی با این کارا ممکنه دوباره برگرده ، خانواده خودم تا حدودی میدونن ، یعنی ولش کنم به حال خودش درست میشه؟؟؟ توسل و دعا دارم تقریبا هرروز ، خدایا خودت کمکمون کن خدا 😔😔😔

خیانت قابل گذشت نیست من یه بار اوایل ازدواج به همسرم گفتم اگه مرد خیانت کنه زن هم میکنه حساب کار ا ...

من دیروز یه لحظه گفتم خوشت میاد منم عوض بشم و مث تو بشم ... خیلی رک و سریع گفت اونوقت سریع طلاقت میدم و میفرستمت خونه بابات😭

ممنونم یعنی با این کارا ممکنه دوباره برگرده ، خانواده خودم تا حدودی میدونن ، یعنی ولش کنم به حال خود ...

بقول شاعر : کوشش بیهوده,  به از خفتگی 

حالا اینا که کوشش بیهوده هم نیست,  باید راههای مختلف رو امتحان کنی که بعدها پیش وجدانت معذب نباشی 

من کسانی رو دیدم که بعد از 15   16 سال روابطشون رو به بهبودی رفت والان عالین 

عزیزم این دعاها هم هست اگه با اعتقاد بخونی در کنار بقیه ی تلاشهات انشالله✍جواب میده  「⇜اگر ...

ممنونم عزیزم یکی دوتا دعا گرفتم که راهساز نبودن ، زیارت عاشورا و حدیث کسا هم میخونم ، اینایی ک شما فرستادی رودهم شروع میکنم انشاالله به حق غربت این روزای بی بی زینب گره از زندگی ما هم باز بشه😔😔😔💔

این همون حرمته وقتی از کارای پسرشون اطلاع پیداکنن شما داری خودتو نابود میکنی واس چنین ادمی آخه ، بری ...

چرا همینجوری که فکر میکنه به هیچکس نگفتم دعوا میکنه و دادوبیداد ، چه رسد که بفهمه گفتم ... نمیخوامم آبروش بره 

چرا همینجوری که فکر میکنه به هیچکس نگفتم دعوا میکنه و دادوبیداد ، چه رسد که بفهمه گفتم ... نمیخوامم ...

یکماه رو بیخیال باش و ا ن کارایی که گفتم بکن,  چون بچه نداری امکان مانورت بیشتره,  بعد از یکماه دیگه با خانواده ش در میون بزار, از داد و بیدادش هم نترس,  اولا بعضیا طبل تو خالین,  سر و صدای الکی زیاد میکنن ولی در عمل جا خالی میکنن, 

دوما,  حالا  اگه به خانواده ش بگی, دیگه مثلا چه بلایی میخاد سرت بیاره که هنوز نیاورده ؟

وقتی ببینه تو محکم و قوی هستی,  به خودش میاد 

اینم که گفتم یه ماه بیخیال در کنارش باش,  برای اینکه بدونه شما بدون اون هم میتونی با ارامش به زندگیت ادامه بدی 

یکماه رو بیخیال باش و ا ن کارایی که گفتم بکن,  چون بچه نداری امکان مانورت بیشتره,  بعد از ...

تنها نقطه نوری که هنوز داره اینه که میدونم هنوز دوسم داره و بعضی وقتا محبتاش هست ... تنها چیزی ک امیدوارم میکنه به زندگی و اصلاحش ، چشم این کارایی ک شما گفتی رو هم شروع میکنم . من خیلی اکانت اینستاشو چک میکنم چون رمزشو دارم ، نمیدونم نکنم دیگه و چشمامو ببندم به کاراش و حرفاش تو اونجا ؟

چرا همینجوری که فکر میکنه به هیچکس نگفتم دعوا میکنه و دادوبیداد ، چه رسد که بفهمه گفتم ... نمیخوامم ...

پس ی جوری به اطلاع خانوادش برسونید و بگید دعواتون میکنه بفهمه بزارید ببینید اونا چه تصمصمی میگیرن

اي واي از اون روزي ، سنگم طلا شه
پس ی جوری به اطلاع خانوادش برسونید و بگید دعواتون میکنه بفهمه بزارید ببینید اونا چه تصمصمی میگیرن

متاسفانه مشکل یکی دوتا نیس ، از خانواده ش خیلی هم حساب نمیبره ، الان ک تازگیا میگه اصلا دیگه برام مهم نیست چه اتفاقی بیفته 

تنها نقطه نوری که هنوز داره اینه که میدونم هنوز دوسم داره و بعضی وقتا محبتاش هست ... تنها چیزی ک امی ...

اره عزیزم اصلن چک نکن 

از نظر قانون جذب هم انتظار هر چی رو بکشی و روش زوم کنی برات پیش میاد. 

کاش میتونستی از کانالهای قوانین جذب هم استفاده کنی خیلی خوبن 

یه راهکارش اینه که در طول روز,  مرتب پیش خودت تجسم کنی

که شوهرت داره برای کارتش از تو معذرت خواهی میکنه و تو خوشحالی, و واقعا سعی کن این حس خوشحالی رو داشته باشی,  دائما بگو خدایا شکرت که زندگیمو دوباره به ارامش رسوندی, تصور کن داری زنگ میزنی به خانواده ت و خبر خوش رو بهشون میدی, سعی کن در تمام طول روز احساسات خوب داشته باشی,  حالا با اهنگ گوش کردن,  یا...  باید بفضل خدا مطمین باشی, 

توی روایتی خوندم فک کنم از امام صادق بود که باید جوری دعا کنید که انگار دعاتون پشت در خونه منتظر ورود به زندگیتونه,  یعنی اینققققد زیاد به خدا ایمان داشته باشید. 

یه زمانهایی هم هست به اسم تایم آلفا, که 20 دقیق ی اول بلافاصله بعد از بیداری,  و 20 دقیقه درست قبل از خواب, تاثیر مراقبه و تجسم و...  20 برابر میشه. حتما توی این دو تا تایم , تجسم و تصور و شکرگذاری و خیالپردازی داشته باش. 

نامه به خدا و نامه به فرشتگان و...  هم هست 

توی اینترنت یا کانالهای جذب سرچ بزنی میاد 

2706