2726
عنوان

آخر خط

193 بازدید | 38 پست

سلام دوستای خوبم ... دیگه رسیدم آخر خط ... شوهرم که اونقدر دوسم داشت و از گل نازکتر بهم نمیگفت دیشب بعد از کلی بحث و حرف زدن باهاش گفت تو کی هستی که من بخوام بهت جواب بدم ، من نمیخوام مسئولیت داشته باشم ، نمیخوام مرغ و برنج بخرم ، میخوام خونه بمونم سود پولمو استفاده کنم آقای خودم باشم ... خیلی دلم ازش شکسته ، چندین بار ... خیانت هاش تو اینستا و شماره گرفتنهاشم که به کنار 

... همه ش میگه من تو بحرانم منو درک کن ... آخه مگه یه زن چقدر دیگه طاقت داره خدا ، خدایا چرا میبینی و کاری نمیکنی ... 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم تو بحران خیانت میکنه!!؟؟ 

همه ش میگه من خیلی فشار رومه از لحاظ اقتصادی دیگه نمیتونم تامینت کنم ، حالا خوبه من نه ریخت و پاش دارم ن خرج آنچنانی ، و به خاطر سختی کارش از همون اول زندگی کلی کمکش کردم پس انداز کنه ، این شد جوابم 😭

2728
همه ش میگه من خیلی فشار رومه از لحاظ اقتصادی دیگه نمیتونم تامینت کنم ، حالا خوبه من نه ریخت و پاش دا ...

این حرفا واس فرار از مسولییته. نمیخواستی نمیومدی یکی دیگه رد بدبخت کنی اجبارت که نکرده بودم.بازم شما یکم ارامش داشته باشید بزارید یک ذره زمان بگذره

اي واي از اون روزي ، سنگم طلا شه
این حرفا واس فرار از مسولییته. نمیخواستی نمیومدی یکی دیگه رد بدبخت کنی اجبارت که نکرده بودم.بازم شما ...

چی بگم ابن حرف زدن با دخترا و شماره گرفتنهاش این مدت دیگه خیلی داغونم کرده ، از خواب و خوراک افتادم ، اصلا نمیدونم چرا یدفه اینجور شد که😭

یه مدت از هم دور باشید قبلا خوب بوده تازگی اینطوری شده؟

خیلیییی خوب بود قبلا ، آخه شنیدم میگن نباید تو این شرایط طرفو تنها بذاری و ب کمک احتیاج داره ولی سخصیتم خیلی خورد شده ، خیلی هم دوسش دارم اما نمیدونم چه مرگی افتاده ب جونش که ، اصلا اهل اینجور چیزا نبود ، خیلی چشم پاک بود و با ایمان 

چی بگم ابن حرف زدن با دخترا و شماره گرفتنهاش این مدت دیگه خیلی داغونم کرده ، از خواب و خوراک افتادم ...

ایشون میخواد شما چیزی نگی تا به کاراش ادامه بده ، واقعا که بعضی ها لیاقت ندارن و لیاقتشون همون دیگرانن  اخه دردت اونه چرا نیاز اقتصادی میگید

ایشون میخواد شما چیزی نگی تا به کاراش ادامه بده ، واقعا که بعضی ها لیاقت ندارن و لیاقتشون همون دیگرا ...

اصلا باورم نمیشه داره این کارارو میکنه ، هنوز ک هنوزه تو شوکم ، همیشه این مدت ابراز محبت و محبت واقعی که آدم متوجه میشه کدوم راسته کدوم دروغ ، خیلی پاک بود خیلی ، نمیدونم که چش شد ، هربارم بحثشو میکنم ربط میده به بدی کارش و اینکه کارشو دوس نداره ، هیچی نمیتونه بخره ، واقعا دیگه بریدم😔

خیلیییی خوب بود قبلا ، آخه شنیدم میگن نباید تو این شرایط طرفو تنها بذاری و ب کمک احتیاج داره ولی سخص ...

به وضعیت مالیش کاری نداشته باش یه مدت خواسته هاتو به حداقل برسون میدونم سخته اما بذار یکم آروم بشه

باهاش با آرامش صحبت کردی ببینی مشکلش چیه؟

اصلا باورم نمیشه داره این کارارو میکنه ، هنوز ک هنوزه تو شوکم ، همیشه این مدت ابراز محبت و محبت واقع ...

اون ک دلیل بر کار زشتش نیست زن و شوهر هر چی هم باشه واس همن نه غیر این هر مشکلی هم باشه واس دوتاشونه حتی با هم مشکل داشته باشه نه اینکه خیانت کنن،، این اقا هم عذر بدتر از گناه میاره.با خانواده ها صحبت کنید

به وضعیت مالیش کاری نداشته باش یه مدت خواسته هاتو به حداقل برسون میدونم سخته اما بذار یکم آروم بشه ...

خیلیییی حرف زدم چند ماهه درگیر این مساله ایم ، مشاور عوض کردم ، من اصلا از همون اول تحت هیچ فشاری نذاشتم از لحاظ مالی ، نه مسافرتی نه مهمونی نه طلا و ... الانم یکم به ذهنم افتاده بود برم خیاطی که پشیمون شدم . اما اینکه میخواد به حرف زدناش با دخترا و زنا ادامه بده و من هیچی نگم خیلی اذیتم میکنه ، ینی تو کاریم نداشته باش بذار هر کار دوس دارم بکنم

عزیزم فک کنم یه مدت به بیخیالی بزنی بد نیس 

مثلا حدود یکماه,  فرض کن خودت تنها تو خونه هستی, غذا بپز,  بخور, تلویزیون ببین, اگه باهات حرف زد جواب بده وگرنه پیشقدم نشو, خریدهای خونه رو هم اندازه خودت بکن , بگو نمیخام وجود من فشاری روی تو بیاره, ولی خرج تو با خودته, اگه گفت برو,  بگو نمیرم اینجا خونه زندگی منه, چون اگه تو بری هم عدم تمکین میخوری و هم زندگیت زود از هم میپاشه, 

ایشون نیاز به تلنگر داره, فعلا با خانواده ها در میون نزار, که حرمتها از بین نره,  مگر اینکه بقول معروف کارد به استخون بخوره, 

روی اینستا و گوشی و...  هم حساسیت نشون نده,  ا لا ایشون پول نداره که بخاد برای دخترا خرج بکنه پس خیلی زود ولش میکنن,  دوما,  یه مدت که بگیره جذابیت فضای مجازی براش کم میشه, سوما ممکنه در اثر فشارهای اقتصادی و کم محلی خانواده تون کمی افسردگی گرفته باشه, یه مدت به حال خودش رهاش کنید انشالله ارامش میگیره 

در کنار اینها دعا و توسل هم فراموش نشه 

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺
2706