2737
2734
عنوان

دعا

62 بازدید | 6 پست

خانوما برای اون زهرا حسینی کوچولو دعا کنید برگرده خونش.من خیلی تو فکر اونم.خودم پسرم اون قدریه.اعصابم خورده.همش دارم فک میکنم اون چه جور میخابه.چه جور میخوره.چه جوری دسشویی میکنه.گریه. کردنی کی ارومش میکنه......خدایا خودت اون بچه رو سالم برگردون بغل مادرش😢😔

خداوند لعنت کنه مادرشو که ی بچه طفل معصومو میزاره بره تو خیابون اصلا با چه مغزی بچه رو میسپاره دست ی ...

نگو .سرزنشش نکن.گاهی ما یع کاری میکنیم که فکر نمیکنیم بعدش اتفاق بدی بیوفته.اون الان دلش. خونه.خدا کمکش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو .سرزنشش نکن.گاهی ما یع کاری میکنیم که فکر نمیکنیم بعدش اتفاق بدی بیوفته.اون الان دلش. خونه.خدا ک ...

خواهر الان من ی دختر ۴ نیم ساله دارم و ۴ نیم ساله در خونم قفله ب هیچ وج اصلا بچه ها برادر شوخرم بزرگن 1۹سال سن دارن میگن ببریم پارک میگم اصلا اجازه نمیدم و دخترمو جوری بار اوردم که حتی با باباشم نمیره تا مارکت که خرید کنه میگه باید مامانی هم بیاد ببین ادم که بچه دار میشه باید تمام وقتشو واسه بچه بزاره چون بچه ب نظر من ۲۰سالش بشه تازه اجازه داره تنها بره بیرون و با دنیای خودش رو ب رو بشه

2731