2726
عنوان

مستاجری و نظافت

1761 بازدید | 48 پست

سلام خانما 

ازتون یه خواهش داشتم

من زیاد اهل تاپیک زدن نیستم ولی واقعا ضروری دونستم بیام

ازتون واقعا خواهش میکنم اگر مستاجر هستید وخدایی نکرده اهل نظافت هم نیستید حداقل موقع تخلیه یه دستی به خونه بکشید وبعد تحویل بدید

من مستاجر هستم وسه روزه اومدم خونه جدید

چه عرض کنم که سه روزه جز کارکردن و جرم وکثیفی که یه نفر دیگه درست کردن کاری ندارم

شاید باورتون نشه ولی روی کابینتها رو پر میکنم با جرم گیر واز روش سیم طرف شویی میکشم تکون نمی خوره

مجبور شدم با کاردک ببرم

دوساعت فقط روی هود رو دیروز تمیزکردم وامروز دیدم بازم کلی چربی مونده وبه صاحب خونه گفتم من نه هود میخوام نه تمیز میکنم

از وضع دستشویی و حمام هم صحبت نکنم سنگین تره چون حالتون بد میشه

هنوز حداقل به هفته دیگه کار دارم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

خدا لعنت کنه اینجور زنا رو😑😑😑😑

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای وای چ کثیفی بوده اونی ک تخلیه کرده و رفته چطورتواون همه چربی و جرم زندگی میکرده😐

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728

دوسال هر خونه ای رفتم همین بوده اوضاعم خداروشکر کمک دست داشتم وگرنه تو چربیا غرق میشدم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

واقعا من باورم نمیشه انسان تو این خونه زندگی میکرده

جالبه یه خانم با سه تا دختربزرگ تواین خونه بودن وشنیدم سرو وضع بسیار بروز و شیکی هم داشتن😐😐😐😐

من اهل فش دادن نیستم ولی این قدر حالم بد شده سه روز فقط میگم خدا لعنت تون کنه وصاحب خونه مدام فش میده و توکل کوچه آبروشون برده

اینارو فقط گفتم خدایی نکرده اگر کسی این طوری هست حواسش باشه

واینکه اگر احیانا این خانم ویا دختراش تو این سایت هستن یه تلنگری بهشون بخوره حداقل تو خونه های بعدی این جوری نباشن😑😑😑

الان عکس بالای یکی از کابینت هارو براتون میفرستم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2706