2737
2734
عنوان

مستاجر

309 بازدید | 26 پست

شب همگی بخیر 

صاحب خونه بی انصاف ما هفتاد میلیون گذاشته رو پول خونه حالا امروز املاکی خواسته تخفیف بگیره گفته بیشتر می‌خوام نود تومن 

زنگ زدم بهش که چکارکنیم میگه باهم کنارمیایم میگم قیمت خونه این نیست و برای این خونه این قیمت مناسب نیست و ما دوهفته بیشتر نمونده تا قراردادمون میگه شماعجولی 

چند مورد دیدم ولی این تا پول نده نمیشه 

از بقیه مستاجرهاش که اینجا هستن میپرسم میگن پایین نمیاد برو دنبال خونه 

موندیم باهاش چکارکنیم 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

واقعا ۹۰ ملیون پول اجاره یا خدا

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من باشم میرم دنبال خونه 

با صاحب خونه پررو آبم تو یه جوب نمیره

صاحب خونه قبلیه ۸۵۰ ازم کرایه میگرفت واسه قرارداد جدید میخواست یکو نیمش کنه منم نداشتم پاشدم.

الان ۷۰ تومن یه جای بهتر رهن کردم

خدا ب همتون ی خونه نقلی پر عشق بده ب حق علی ❤

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2738
قبلش چقدر بود . چند متره مگه .اجاره چی

پارسال ۹۰ماهی ۱۲۰۰ که میشه ۱۳۰ 

۱۲۰متره 

امسال ۲۲۰ خیلی زور داره املاک میگه بین ۱۳۰_۱۵۰چون پارسال گرون داده خودش میگه نه

هرچی آرزوی خوب مال تو 

به ما میگه گرونی شده  میخوام اجاره کنم 4 میلیون...ما داریم دنبال خونه میگردیم ولی پیدا نمیشه 😔

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
ان شالله هم من هم شما به زودی زود صاحبخونه بشیم و بخوبی و دلخوش خونه بخریم که از شر و طمع صاحبخونه ه ...

انشالله همه مستاجرها صاحب خونه بشن خونه های قشنگ و دلخواهشون

هرچی آرزوی خوب مال تو 
خدانگذره از هرکسی که بااین کارها دارن دامن میزنن به شرایط بد ...90 تومن اضافه 😐😐😐..رهن کامل ؟؟

رهن کامل نه این مقدار رو احتمال اجاره میخواد مقداربیشترش رو 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
من باشم میرم دنبال خونه  با صاحب خونه پررو آبم تو یه جوب نمیره صاحب خونه قبلیه ۸۵۰ ازم کرایه ...

منم همین قصد رو دارم به همسرم گفتم زنگ بزنه بگه نمی‌خوایم دیگه پولمون رو بده بریم دنبال یک خونه دیگه

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706