2726
عنوان

مامانا توروخدا راهنماییم کنید دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 27 پست
دقیقا امروز خیلی بازی کرد بیرون بود..خستس.تو پتو میپوچونم تاب میدم نمیخوابه جیغ میزنه الان مادرم طفل ...

خودتون نی نی میخواستین؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
دکتر گفت بگیرش بخاطر سابقه سقطی ک دارم دلم داره میترکه واسش یک سال و نیمشه

حالا نمیشد دوشب بدی بعد یهو بگیری طفلی چقدر غصه میخوره 😢اجبارش نکن باهاش بازی کن تا خوابش بگیره

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا امروز خیلی بازی کرد بیرون بود..خستس.تو پتو میپوچونم تاب میدم نمیخوابه جیغ میزنه الان مادرم طفل ...

دمر بخوابه کمرش رو با روغن زیتون ماساژ بدین کم کم... 

شربت استامینوفن هم بده بهش شاید پاهاش خسته شده داره بی تابی میکنه... 

خدایا کمکم کن...یعنی میشه چندروز دیگه ب این تاپیک سر بزنم و بخندم بخاطر استرسی ک الان دارم😞

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2728

یک سال و نیم که خوبه شیر گاو بده بهش من پسرم تا یکسال شیر خشکی بود بعد شیر گاو دادمش

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

عزیزم یادت باشه شیر شبشو بهش بدی بعد یه هفته قطع کنی. یعنی توی خواب بهش بدی حتما. منم باردار بودم یک سال و ده ماهگی گرفتم شب اول نمیدونستم ندادم خیلی اذیت شدبم روز بعد فهمیدم که اول شیر روز را حذف میکنن از قدیم کلی بهتر شد. البته فقط بچه نباید بفهمه خواب خواب باشه بعد یه هفته که عادت کرد شب را قطع کن.

عزیزم اول باید شیر روزانشو بگیری به مدت یک هفته هفته بعد شیر صبح هفته بعدشم شیر شب تو یدفعه گرفتی بچه داغون شده 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
درکت میکنم

ممنون😊ان شاءا...بزودی میخوابه

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

ممنونم .بچه ها بعداز کلی گریه بالاخره خوابید ولی مطمئنم یکم دگ بیدار میشه و گریه....خدابزرگه انشالا خداکمکش کنه

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

خانمایی هم ک گفتن اول شیر روزو بگیرم...دیگه الان شبدومیه ک نمیدم بهش اگ بدم فیلش یاد هندستون میکنه الان فک میکنه میمی بد شده میگه اه اه و فرار میکنه اما بهرحال میخواد.‌.برای خواب رفتن میاد و میبینه باز میگه اه اه ولی بعدش گریه..اما طول روز ک خوابش نمیاد گریه نمیکنه میره بازی.