2703
2553
عنوان

با شوهرم دعوام شد..😔😔😔😔😔😔😔

1802 بازدید | 18 پست

سلام بچها..انقده دلم گرفته...به هیچکس نمیتونم بگم..

آقا ما طبقه بالا مادرشوهدم زندگی میکنیم.

مادرشوهر حالش خوب نبود...شوهرم بهم گفت غذا درست میکنی براشون؟؟ گفتم اره.

بعد برنج خیس کردم از دیشب.

بعد میخواستم کشمس پلو درست کنم...دیدم نداریم زنگ زدم به شوهرم گفتم بگیر...

گفت نمیتونم از پایین بیار.

زنگ زدم پایین..مامانش جواب داد...گفتم کشمش میخوام گفت نداریم...گفتم براتون ناهار چی درست کنم؟؟ گفت من مرغ گذاشتم بیرون...از دیشب...

گفتم برم پایین براشون درست کنم...ک حیف و میل نشه...چون از دیروز گداشته بود...

بعدم رفتم و درست کردم و به اندازه خودمونم بود...دیگه اومدم بالا.

بعد شوهرم اومد..گفت بریم.

گفتم اگ میشه بیار بالا...حوصله ندارم بیام پایین.

بعد رفت پایین  و عصبی اومد بالا یکم داد و بیداد کرد و گفت از این به بعد من میوونم با تو اگر گفتم اشپزی کن و بعد رفتی پایین

اقا مامانش اومد بالا گفت بیاین...فهمید دعوا کردیم...و گفت نمیام شوهرم...

اقا ابروم برد😔😔😔

حالا فک میکنن من نخواستم مواد غذایی خودمون استفاده کنیم. قلبم سنگینه...حالم خوب نیس...دلم برا خونه پدریم تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزدلم

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
الان من خنگم یا قضیه پیچیده بود😂😂😂😂

بابا شوهرم میگه باید طبقه خودمون اشپزی میکردی...غذا میبردی براشون...

زشت بوده رفتی پایین 

چون قرار بود من خونه خودم اشپزی کنم براشون غذا ببرم

الان من خنگم یا قضیه پیچیده بود😂😂😂😂

متاسفم ولی واضح بود قضیه😳

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2714
بابا شوهرم میگه باید طبقه خودمون اشپزی میکردی...غذا میبردی براشون... زشت بوده رفتی پایین  چون ...

به شوهرت بگو زحمت کشیدم جای تشکرته؟؟

من میخواستم غذا درست کنم ولی گفت مرغ گذاشتم بیرون گفتم شاید میخوان مرغ بخورن

بگو کاری نکن دیگه واسه خانوادت قدم برندارم

بابا شوهرم میگه باید طبقه خودمون اشپزی میکردی...غذا میبردی براشون... زشت بوده رفتی پایین  چون ...

خوب بگو ننه افریطت اینجورگفته تقصیرمن چیه_بعدشم بگو زن گرفتی براننت اشپز که نیاوردی_عجبا

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

نه گلم بگو من زنگ زده بودم برا کشمش که براتون کشمش پلو درست کنم فکر نکنم همچین تصوری بکنن.

درثانی گلم بهتر بود میرفتی باهاشون غذا میخوردی همونجاهم میگفتی قرار بود من از خونه غذا درست کنم بفرستم که شما زحمتشو کشیدید. حال داشتن نمیخواد که الکی الکی دعواتون شد

بهتر بود مرغشو میاوردی بالا،برنجا خودتم درست میکردی یه زرشک پلویی چیزی،بعد برااونها هم میبردی ،بازم مشکلی نداره شوهرت نباید دعوا میکرد

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
2706