2737
2734
عنوان

آمپــــــــــووووول+پری نشدن

123 بازدید | 9 پست

خانما تو رو خدا کمکم کنید...من الان دقیقا ۷۰روزه کع پری نشدم....دوتا امپول پروژسترون هم زدم ولی اثر نکرد..اصلا هییییچ دردی سراغم نیومد...تست هم زدم منفی بوده..خانما تو رو خدا بگین چیکا کنم😭من االان تو یه شهر دیگه ام دکتر هم نمیتونم برم

ورزش کن زعفرون رازیانه اینا بخور

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چن روزگذشته؟؟؟؟

ببین ممکنه تا دوهفتم طول بکشه من همیشه سر یک هفته میشدم بااکپول ولی یبار تا ۱۴روزم طول کشید

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2728

امپول که بزنی دو هفته طول میکشه که پریود بشی،،اگه بعد از دو هفته پریود نشدی ممکنه باردار باشی،،حتی اگه الان ازمایش منفی شده باشه

در مورد اینکه شاید کیست داشته باشی و... نمیدونم اطلاعات ندارم😁

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸

[QUOTE=105740145]امپول که بزنی دو هفته طول میکشه که پریود بشی،،اگه بعد از دو هفته پریود نشدی ممکنه باردار باشی،،حتی ا ...[/QUOTEمن سه بار تست زدم تو فواصل طولانی ولی هر سه بار منفی بود..

وای ممکنه کیست باشه؟؟؟؟

چن روزگذشته؟؟؟؟ ببین ممکنه تا دوهفتم طول بکشه من همیشه سر یک هفته میشدم بااکپول ولی یبار تا ۱۴روزم ...

امروز سومین روزه ک از امپول زدنم میگذره.

ولی وقتیوامپول زدم تا ب اللن هییییییچ علایمی دردی هیچی ندارم

2738
امروز سومین روزه ک از امپول زدنم میگذره. ولی وقتیوامپول زدم تا ب اللن هییییییچ علایمی دردی هیچی ندا ...

واااا اصلا علائم نداره بدشم به این زودی ک نشون نمیده.

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸