2733
2734
عنوان

سوال درباره چله ایت الله حق شناس

79 بازدید | 2 پست

بایدیه باربدون صدمرتبه هاش بخونی یه بارباصدمرتبه هاش یانه؟چجوریه ؟خوب نفهمیدم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

اول ۱۰۰ الله اکبر بعدیکبار  سلام بعد یکبار لعن 

بعد از اول زیارت تا لعن را  میخونی یعنی للعن و سلام  به بعد خوانده نمیشه بعد دو رکعت نماز بعد زیار ت کامل با صد لعن وصد سلام تا آخر وسجده و دورکغت نماز

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

اول ۱۰۰تا تکبیر

یه بار سلام 

یه بار لعن 

از اول زیارت عاشورا شروع میکنی تا ابتدای لعن پا میشی ۲رکعت نماز هدیه به امام حسین می خونی 

دوباره ۱۰۰ تکبیر

دوباره از اول زیارت عاشورا شروع میکنی لعن و سلام این دفعه ۱۰۰بار میگی ۱۰۰بار لعن ۱۰۰بار سلام بعد ادامه زیارت سجده می ری بعد پا میشی ۲رکعت نماز زیارت امام حسین می خونی. 

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘