1421
1389
عنوان

باورم نمیشهههه😢+عکس

40513 بازدید | 358 پست

۱۲ روز پریود نشدم تو دوثانیه خط انداخت نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد دوسال هیچ جوره باورم نمیشه

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ☺دوستای عزیزم منم مثل همه شما کابر قدیمی ام که اکانتهام به باد رفته 😏گفتم که نگید عضویت مبارک آلرژی دارم بهش😁اینم بگم صدتا اسم مستعار انتخاب کردم نیاورد خسته شدم گفتم پوووووووف و نوشتم و درکمال ناباوری سیو شد🤐همتونو دوست دارم شماهم منو دوست داشته باشید😋دیگه چی بگم؟؟؟  راستش حرفی ندارم فقط یه تیکه کلامی دارم که توهر شرایطی آرومم میکنه اونم اینه که تو بدترین شرایطم به فکر بدتراز خودت باشی و هیچوقت خودتو نبازی خدا ی جایی خودشو بهت نشون میده که از بودنش حیرت زده میشی خوب سرتونو درد نیارم🤗بدرود عزیزرانم

مبارکه مامانی 😍😍😍

گونده منه باش ووران ایندی منه داش وورور.ایندی منه داش ووران اوزگلره باش وورور.✴اوزگه اگر داش وورا دردینه دوزمک اولار*باخ بورا سوز بوردادی داشلاری یولداش وورور*اونی که هر روز به من سر میزد امروز به من سنگ میزنه*اونی که امروز به من سنگ میزنه به بیگانه ها سر میزنه*بیگانه اکه سنگ بزنه دردشو میشه تحمل کرد*ببین منو حرف من اینجاست سنگهارو دوست میزنه

مبارک عزیزم🌷

می پرسند:مجردی یامتاهل؟ می گویم"متعهد"!!! چون تجربه نشان داده، نه مجردبودن،نشانه ی تعلق خاطرنداشتن به کسی است... ونه متاهل بودن،نشانه ی تعهدو وفاداری!!! همه ی قراردادهاراکه روی کاغذهای بی جان نمی نویسند! بعضی ازعهدهاراروی قلب هایمان می نویسیم... حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی باشد؛ شکستنشان یک "انسان"رادرهم می شکند❤

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

خدایا ینی واقعا مثبنه مارکش لاوین رز خوبه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ☺دوستای عزیزم منم مثل همه شما کابر قدیمی ام که اکانتهام به باد رفته 😏گفتم که نگید عضویت مبارک آلرژی دارم بهش😁اینم بگم صدتا اسم مستعار انتخاب کردم نیاورد خسته شدم گفتم پوووووووف و نوشتم و درکمال ناباوری سیو شد🤐همتونو دوست دارم شماهم منو دوست داشته باشید😋دیگه چی بگم؟؟؟  راستش حرفی ندارم فقط یه تیکه کلامی دارم که توهر شرایطی آرومم میکنه اونم اینه که تو بدترین شرایطم به فکر بدتراز خودت باشی و هیچوقت خودتو نبازی خدا ی جایی خودشو بهت نشون میده که از بودنش حیرت زده میشی خوب سرتونو درد نیارم🤗بدرود عزیزرانم
1376

اخييييي مباركه 😘😘😘😘😻😻😻😻😻

87&pos4دوستاي گلم دوستاي خوبم امضامو تا اخر بخونيد ميخوام براي پسر كوچولوي دوست عزيزمون توي ني ني سايت مرمري ١٣٧٢ كه پسر ش أقا رادمهر مريض شده دعا كنيم تا جون بگيره وبر بيماريش غلبه كنه  كاري كنيم حداقل دل يه مادر شاد شه وبر لبش خنده بياد    

مبارکه گلم انشاءالله بسلامتی دنیا بیاد برامنم دعا کن سالم باشن

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم دعا کنین نی نیم سالم دنیا بیاد.ومشکلی نداشته باشه
1418

بارداری بچه داری تو شگمت باور کن خوشحال باش خوشخال جیغ بزن خوشحالی کن من به جات خوشحالی کردم مبارکت باشه 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه واقعی شدن تیکرم میشه صلوات بفرستید 😢😢 

مبارکه😀خوشبحالت

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😢گاهی وقتاحس میکنم هنوزم داری تکون میخوری تودلم ولی وقتی دست میزارم روشکمم میبینم نیستی ..هنوزم میگم شاید یه خابه وباتکون خوردنت مثل اون روزا نصف شب بیدارم کنی😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔

مرسی بچه ها اشکام بند نمیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331