2737
2734

خیلیا استفاده میکنن سوالت چیه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خیلیا استفاده میکنن سوالت چیه؟

سقف پوشش چقدر هست 

يكيش گفت ماهي ٧٦ هزار تومان تا سقف ٥ ميليون 

يكي ديگه ١٤٧ هزار تومن تا سقف ٧ ميليون 

كدومو انتخاب كنم 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سقف پوشش چقدر هست  يكيش گفت ماهي ٧٦ هزار تومان تا سقف ٥ ميليون  يكي ديگه ١٤٧ هزار تومن ت ...

هنوز بیمه نشدی؟ بارداری؟

خب ببین کدوم برای شرایطت مناسب تره و ۱۴۷ تومنی چه مزایای دیگه ای داره؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
هنوز بیمه نشدی؟ بارداری؟ خب ببین کدوم برای شرایطت مناسب تره و ۱۴۷ تومنی چه مزایای دیگه ای داره؟

ن عزيزم باردار نيستم در اقدام هستم 

اون ١٤٧ هزينه همه آزمايش ها و سونو رو تا ٨٠ در صد پرداخت ميكنه بنظرت كدوم بهتره عزيزم ؟

بيمه تكميلي شامل بيمارستان خصوصي هم ميشه؟

ن عزيزم باردار نيستم در اقدام هستم  اون ١٤٧ هزينه همه آزمايش ها و سونو رو تا ٨٠ در صد پرداخت م ...

اره شامل میشه

بازم تحقیق کن ببین کدوم بیمه بیشتر به درد میخوره

مثلا من بیمه سرمد دارم. ماهی فکر کنم ۹۰ و خورده ای کسر میشه از حقوقمون هزینه ازمایش و این چیزا رو کامل میده

اره شامل میشه بازم تحقیق کن ببین کدوم بیمه بیشتر به درد میخوره مثلا من بیمه سرمد دارم. ماهی فکر کن ...

ممنون از راهنماييت عزيزم 

بگو عزیزم

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2738
بگو عزیزم

من حدود ٢٠ روزه ك اومدم خونه مادرم 

چون شوهرم خيلي بد دهن و عصبي هستش 

تو اين ٦ سال بارها بهش تذكر دادم خودشم ميدونه ك چقدر از بددهنيش بدم مياد 

درضمن بيرون از خونه هم مدام بدفكر دعواس با مردم در كل دنبال شر ميگرده 

روز عاشورا بحثمون شد و چند بار بهم گفت از خونه گم شو بيرون اگه نري خودم ميندازمت بيرون و آتيشت ميزنم و كلي فحش و بد وبيراه به خودمو خانواده ام گفت 

من خسته شدم خيلي افسرده شدم رفتم مشاوره گفت جدا شو 

مشکلات دیگه جز اینم داره؟

بنظرم باید بهش میگفتی که اینجا خونه زندگی منم هست اگه ناراحتی بزن بیرون از خونه نباید به هیچ وجه میرفتی!

شما چندسالتونه؟ من نمیتونم بگم جدا شید! چون ممکنه بعد از جداییتون دیگه موقعیت ازدواج براتون فراهم نشه یا اگه بشه شاید همسرتون خصوصیات خوبی هم داشته باشه و با اون خصوصیات دیگه آدمی پیدا نشه....

راهکار اول من اینه که اگر فکر میکنید که دوستتون داره و زندگیش براش مهمه حالا که شما رفتی قهر بمون منتظر اگه اومد سمتت براش شرط بذار به شرط مشاوره برگرد خونه البته برنگرد...بگو من اینجا میمونم مشاوره ها رو که رفتیم تمام شد برمیگردم خونه....راه دوم اینکه اگه مشاوره رو قبول نکرد که به احتما ۸۰ درصد قبول نمیکنن مردا...یه بزرگتری مادرش مثلا پدرش برادر بزرگتری کسی که حرفشو قبول داره و مورد احترامه براش اونو واسطه کن و بخواه که باهاش صحبت کنن تا اخلاق های زشتش رو کنار بذاره...البته که خب سختم هست چون بد دهنی یجور اعتیاده و اینکه عصبی بودنشم نمیدونم تا چه حده ولی اگه خیلی آدم عصبی و پرخاشگری باشه که لازم باشه به روانپزشک مراجعه کنه خیلی سخت تر میشه....

اگه این دو راهکار نشد و چیزی تغییر نکرده میتونی به جدایی فکر کنی چون واقعا هیچی از آرامش و آسایش روح آدم مهم تر نیست....

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
مشکلات دیگه جز اینم داره؟ بنظرم باید بهش میگفتی که اینجا خونه زندگی منم هست اگه ناراحتی بزن بیرون ا ...

آره عصبانيتش خيلي زياده بيرون هم مدام با مردم درگير ميشه چندروز پيش اومد ساختمون مادرم عربده كشي كرد و داد و بيداد هرچي از دهنش در اومد با داد و بيداد گفت حتي مسائل خصوصي رو خيلي حرفاي زشتي بهم زد طوري ك همسايه ها هم شنيدن بعدش رفت لباسام رو ريخت داخل كيسه زباله آورد جلو در خونه مادرم رسماً جلو همسايه ها ي مادم آبروم رو برد من خيلي شكستم حرفايي ك بهم زد انقدر بد بود ك هرشب تو ذهنم مرور ميشه و بي شخصيتم كرد و هيچ عزت نفسي ندارم 

باز فرداش با خواهرش اومد ك پشيمونم برگرد

حتي برادرش و خواهرشم با اينكه براي واسطه گري اومده بودن بهم توهين كردن خيلي خانواده بد زبوني داره همشون با نيش و كنايه حرف ميزنن

آره عصبانيتش خيلي زياده بيرون هم مدام با مردم درگير ميشه چندروز پيش اومد ساختمون مادرم عربده كشي كرد ...

شما چند سالته؟؟؟؟؟

بنظرم برو دادخواست طلاق بده و مهریه ات رو بذار اجرا اینجوری میترسه وقتی ترسید و التماست کرد اونموقع بهش بگو تا زمانی که نریم با هم جلسات مشاوره و نبینم اخلاقت عوض شده بیخیال جدایی نمیشم و برنمیگردم...

حتما دوستت داره که خودشم پشیمون شده و خواسته برگردی مطمئنم دادخواست بدی تلاششو میکنه....متاسفانه وقتی بددهنی توی خانواده باشه خیلی بدتره و شما باید اینو توی دوران نامزدی و عقد متوجه میشدی و ادامه نمیدادی.... 

شما چند سالته؟؟؟؟؟ بنظرم برو دادخواست طلاق بده و مهریه ات رو بذار اجرا اینجوری میترسه وقتی ترسید و ...

من ٣٣ سالمه عزيزم انقدر ذهنم درگيره ك فراموش كردم تو كامنت قبل بگم 

دوران عقد پشيمون شدم اما بزرگترا گفتن بهم نزن درست ميشه بدتر شد ك بهتر نشد 

ميگه دارم ميرم مشاوره 

اما حرفايي ك بهم زد خيلي سرخوره ام كرده آبروريزي ك جلو همسايه هاي مادرم كرد حرفاي خيلي زشت ك باعث شده دلم خيلي شكسته 

ما خانواده با آبرويي هستيم خيلي بد كرد باهام 

ولي اگه يكي از همين رفتارارو من با خودش يا خانواده اش بكنم از سقف آويزونم ميكنن 

حتي ب مادرمم خيلي راحت بي احترامي كرد با عربده مثل ي اراذل ك ب ي جا حمله ميكنن منو مادرمم تنها بوديم پدرش هم اومد اما فقط نگاه ميكرد ميگفت نميتونم كنترلش كنم

من اگه جدا بشم ديگه ازدواج نميكنم 

من ٣٣ سالمه عزيزم انقدر ذهنم درگيره ك فراموش كردم تو كامنت قبل بگم  دوران عقد پشيمون شدم اما ب ...

عزیزم، گاهی اوقات واقعا حرف بزرگترها رو نباید روشون حساب کرد اینکه چون بزرگن دلیل بر عاقل بودنشون نیس....همون موقع باید میرفتی با یه مشاور مشورت میکردی....

ببین بنظر من که بخاطر این رفتاراش حسابی تنبیهش کن براش کلی شرط و شروط بذار و ازش بخواه که بهشون عمل کنه و اینکه بهش بگو از مادرت عذرخواهی کنه و اگه روزی همسایه ها رو هم دید از اونا هم بخاطر رفتارش عذرخواهی کنه....تا حداقل اینجوری حس و حالت بهتر بشه....

و اینکه مطمئنی راست میگه مشاوره میره؟ ازش بپرس کدوم مشاور و آدرسشو ازش بگیر یا تلفن زنگ بزن یا برو اونجا و پرس و جو کن بگو شوهرم میاد اینجا یا نه تا مطمئن شی دروغ نمیگه برای بر گردوندنت....و اینکه بهش بگو علاوه بر اینکه خودت میری باید چند جلسه هم با هم بریم برای مشکلات زندگی مشترکمون....خلاصه اگه هردوتون بخواین میشه درستش کرد مطمئن باش

آره عصبانيتش خيلي زياده بيرون هم مدام با مردم درگير ميشه چندروز پيش اومد ساختمون مادرم عربده كشي كرد ...

من واقعا معذرت میخوام مزاحم میشم
میشه لطفا تمام نوشته هامو تو این تاپیک بخونین

همونی که درمورد هر نوع وامی و بورس و هر نوع سود سپرده و سود ربوی هست

اخه قبلا تو یه تاپیک درمورد سود بانکی شرکت کرده بودین

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 
2706