2410
2553
عنوان

قرص ال دی

376 بازدید | 16 پست

خانم ها قرص ال دی خیلی عوارض داره؟ من یاسمین میخوردم الان خیلی نایاب شده میخام چند دوره ال دی بخورم تا پریود نشم اصلا اخه ابان عروسیمه دقیقا روز عروسیم پریودم..راه حلی سراغ دارین؟یا قرص بهتر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به بدنت داره به خواهر من نساخت خیلی مشکل داشت

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2720
2714
از حالا یکسره بخورم تا روز عروسیم؟

چند وقت دیگه عروسیتونه.اگه خیلی وقت دیگه اس ک میتونی ولش کنی پریود بشی بعد دوباره از هفتمش شروع کنی بخوری.تا قرص را بخوری نمیشی وقتی ول کردی تا حداکثرچهار پنج روز بعدش میشی

عوارضش چی بود

درد شکست تو بدنش همش کمر دردو دل درد داشت 

ولی من خودم مشکلی نداشتم قرصم قطع کنی دو روز بعد میشی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706