2737
2734
عنوان

قرص ال دی

378 بازدید | 16 پست

خانم ها قرص ال دی خیلی عوارض داره؟ من یاسمین میخوردم الان خیلی نایاب شده میخام چند دوره ال دی بخورم تا پریود نشم اصلا اخه ابان عروسیمه دقیقا روز عروسیم پریودم..راه حلی سراغ دارین؟یا قرص بهتر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به بدنت داره به خواهر من نساخت خیلی مشکل داشت

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2731
2738
از حالا یکسره بخورم تا روز عروسیم؟

چند وقت دیگه عروسیتونه.اگه خیلی وقت دیگه اس ک میتونی ولش کنی پریود بشی بعد دوباره از هفتمش شروع کنی بخوری.تا قرص را بخوری نمیشی وقتی ول کردی تا حداکثرچهار پنج روز بعدش میشی

عوارضش چی بود

درد شکست تو بدنش همش کمر دردو دل درد داشت 

ولی من خودم مشکلی نداشتم قرصم قطع کنی دو روز بعد میشی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706