2733
2739
عنوان

درمونده شدم خواهشا مامانایی که بچشون رفلاکس داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 100 پست
اره اتفاقا من خودم مشکل معده دارم میدونم چی میکشه خودم بدجور افسرده شدم یعنی در حدی که میگم بزارم ب ...

نه بابا تموم میشه این روزا برات میشه خاطره پسر منم خیلی اذیت کرد وزن نمی‌گرفت بعد همه چی درست شد بعد ی سال که دیگه عالی میشه... ایشالا خیلی زود آروم و قرار پیدا کنه نی نی ات... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
وای عزیزم میدونم چی میگی.دقیقا مثل پسر من.گلم رانیتیدین نده بدرد نمیخوره.زانتاک بده بهش‌.بچت حتما کو ...

کولیکز  و کولیکد و بی بی کر و گریپ میکسچر و ایزی کول و دایمیتیکون و هزار تا چیز امتحان کردم ولی بی فایده بوده

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم میدونم چی میگی.دقیقا مثل پسر من.گلم رانیتیدین نده بدرد نمیخوره.زانتاک بده بهش‌.بچت حتما کو ...

دکتر ارفع نیا خوبه؟؟؟؟ کجا هست؟؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2731
کولیکز  و کولیکد و بی بی کر و گریپ میکسچر و ایزی کول و دایمیتیکون و هزار تا چیز امتحان کردم ولی ...

تورو خدا انقد خودتو اذیت نکن.بخدا شب و روز منم شده بود گریه.همش خونه مامانمو آبجیام بودم.ولی به قول دوستان میگذره.اول خودتو آروم کن که بتونی بچتو آروم کنی.تو غذاهات حتما از زیره استفاده کن.شربت عرق نعنا هم خودت در طول روز ۲ بار بخور

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دختر من خیلی گریه میکنه اصلا نمیتونم بغل بگیرمش که بخواد اروغ بزنه از گریه و جیغ کبود میشه داروها هم ...

آخی عزیزم‌چقدر سخته

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706