2726

الان تاپیک یکی ازدوستانوخوندم که ازپخش کردن قرآن توخونشون گفتن ونتایجش.

منم میخوام راجع به توسل به پنج تن بگم من همیشه ازدوران مجردیم به این عزیزان متوسل میشدم آدم مذهبی نیستم ولی همیشه جواب گرفتم مثلاموقعی که مجردبودم مدرسم دیرشده بودمیگفتم5تاصلوات میفرستم به نیت پنج تن به دقیقه نکشیده ماشین جلوپام بود.حالاهم که متاهلم هرجاگیرکردم این عزیزان به دادم رسیدن الان دیگه مثلابرای مشکلم میگم500تاصلوات نذرمیکنم هر100تاش برای یکی بعدمثلااگه صبح شروع کنم به خوندن تاشب مشکلم حل میشه توروخداامتحان کنیدهمین دوروزپیش ازشوهرم ناراحت بودم گفتم نیت کنم که یه درس عبرت بگیره بعدش یهوپشیمون شدم گفتم نیت میکنم که اون خواسته ای که من ازش دارموانجام بده وسربه راه بشه که شروع کردم غروب بهم گفت بخاطره تواینستاگرامموپاک کردم ودیگه نمیرم توش منم خوشحال شدم .

جواب میگیریدصددرصد.برای خوشبختی وآرامش منم دعاکنید

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

منم اینو تجربه کردم که ائمه رو ۳بار به مادرشون فاطمه زهرا قسم بدین حاجتتون برآورده میشه 

من چون علاقه و ارادت زیادی به امام رضا دارم، هر چند تعداد صلوات که بتونم میفرستم و ثوابش رو هدیه میکنم به فاطمه زهرا و امام رضا...و امام رضا رو قسم به مادرش...که شفاعتم رو پیش خدا بکنه ..

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینو تجربه کردم که ائمه رو ۳بار به مادرشون فاطمه زهرا قسم بدین حاجتتون برآورده میشه  من چو ...

اگه چیزی ازته قلب باورداشته باشیم وبهش ایمان داشته باشیم حتمااتفاق میفته بخدابرای من انقدرسریع اتفاق میفته که خودمم توش میمونم

2728
اگه چیزی ازته قلب باورداشته باشیم وبهش ایمان داشته باشیم حتمااتفاق میفته بخدابرای من انقدرسریع اتفاق ...

درسته ❤

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
امیدوارم همیشه خوشبخت باشی. برا منم دعا کن مشکلم حل شه. منم به پنج تن اعتقاد دارم

انشالله که حاجت رواشی این روشوامتحان کن انشالله جواب میگیری

کارپیداکردن وبه عشق رسیدن باااینچیزانمیشه

چراکه نشه مشکل منم باهمسرم احساسی بودکه حل شدخداروهزارمرتبه شکراگه به صلاحت باشه حتمامیشه شماباایمان قلبی این کاروشروع کن به حق آبروشون که حل میشه مشکل کاریتونم