2703
2553
عنوان

واکسن یک سالگی.....

66 بازدید | 11 پست

بچه ها کسی به تازگی واسه بچش یا آشناینش واکسن یع سالگی زدن 

من فکر میکردم از رون پاهاشه

اما از بازوش زد گفت استامینوفن ندم تب نمیکنه کمپرس سردو گرم نزنم ورم نمیکنه

فقط شاید یه هفته دیگه مریض بشه یا تب کنه یا دون دون قرمز بزنه اونم شاید شایدم نه

اصلا یادم نمیاد واکسن یه سالگی دختر بزرگمم همین طوری بود؟؟

کسی به تازگی تجربه ای هم داشته؟؟؟،

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره،  من برا بچم زدم،  همینجوریه 

نگران نباش،  بعد 10 روزم تب نکرد بچم، ، اما اگه بچه شما تب کرد اون موقع بهش استامینوفن بده

اخ وکسنش میکروب ضعیف شده هست،  الان خودشو نشون نمیده که بخوای استامینوفن بدی

2456

مال من پا زد البته شش ماه پیش.اصلا اذیت نشد.تبم نکرد.انگار نه انگار که واکسن زده.البته بچه من خوش واکسنه.چون ۱۸ ماهگیشم تا صب یکم غر زد و یه کم تب کرد فرداش خوب خوب بود.

مال من پا زد البته شش ماه پیش.اصلا اذیت نشد.تبم نکرد.انگار نه انگار که واکسن زده.البته بچه من خوش وا ...

واقعا؟؟؟

منم هرطور فکرمیکن یادم نمیاد واکسن بچگی دختر بزرگمو از بازوش زده باشن

پس چرا واسه دختر منو از پاهاش نزدن

خدا کنه اذیت نکنه دختر من سر واکسناش خیلی اذیت میشه خیلی😶😶😶😶😶

طفلی بچم ادرارسوختگی شدید گرفته خیلی فجیع هر پمادو کرمی هم میزنم خوب نمیشه

چهل روزگیشم سوختگی داشت ولی بایه بار بتامتازون خوب شد

الان بتا هم میزنم خوب خوب نمیشه یه کم کم رنگ میشه دوساعت دیگه برمیگرده

تو تایپیکای قبلی هم گفتم

ماماناازتجربیاتتون بگید

میتونم پماد زینک اکساید بزنم؟؟؟؟ یه دونه اینو امتحان نکردم

طفلی بچم ادرارسوختگی شدید گرفته خیلی فجیع هر پمادو کرمی هم میزنم خوب نمیشه چهل روزگیشم سوختگی داشت ...

من قبلا این مواقع پماد اگوزیت کیو وی میزدم ولی خیلی گرون شد بعد دکترش کرم سوختگی آردن که دارای روغن کبد ماهی هست رو معرفی کرد تا استفاده کردم  نتیجش مثل اگوزیت بود ولی قیمتش خیلی مناسبتر.من دو روز که میزنم خوب میشه.یادمه سر پسر اولم یه بار اسهال شد پاش بدجور سوخت دکتر براش کرم ترمیم کننده سی گل داد.پوشکش نمیکردم براش چراغ مطالعه میزاشتم.

راستی پسر من هر وقت اسهال میش دکتر میگفت میوه های شیرین و اسیدی و چیزایی که توش آرد گندمه مثل بیسکوییت و نان و ماکارانی باعث میشه مدفوعش باعث سوختگی پاش بشه.اگه سوختگی پاش تو معقدشه اینا رو بهش نده.آبم زیاد بده ادراش رقیق بشه.زود به زودم عوضش کن

2714
واقعا؟؟؟ منم هرطور فکرمیکن یادم نمیاد واکسن بچگی دختر بزرگمو از بازوش زده باشن پس چرا واسه دختر من ...

نترس یک سالگی خیلی خوبه نهایت یه تب خفیف میکنه استامینوفن میدی

من قبلا این مواقع پماد اگوزیت کیو وی میزدم ولی خیلی گرون شد بعد دکترش کرم سوختگی آردن که دارای روغن ...

مرسی گلم اینم میخرم ولی چشمم آب نمیخوره

نه مقعدش کمه سوختگی جلوش زیاده 😢😢