2703
2553
عنوان

تبادل تجربیات پیاده روی اربعین

147 بازدید | 13 پست

سلام دوست جونا. ان شاالله ایام به کام باشه

بچه ها من دو سال هست که پیاده روی اربعین رو رفتم امسالم اگر قسمت شه میخوام برم. 

اگر رفتید یا میخواید برید بیاید اینجا تجربیات مفیدمون رو به اشتراک بزاریم

سوالی اگر دارید جواب میدم

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ما دو سال گذشته با کاروان رفته بودیم امسال میخوایم خودمون بریم بدون کاروان

تو طریق که مشکلی نیست ولی نگران اسکان نجف و کربلا هستم اگر خواستیم بمونیم راحت جا گیر میاد؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که دیسک کمرشو ۴سال قبل عمل کرده و اگر زیاد کار کنه یا راه بره کمردرد میگیره ایا میتونه بره؟۴۴سال ...

عسلی جون هر کس روحیات و توانش متفاوته. ولی از نظر من همه میتونن. چون اونجا که مجبور نیستی همش راه بری. اصلا برو بشین تو یه موکب کمک کن بهشون برای آشپزی شبی نیم ساعتم پیاده برو. آخرشم سوار ماشین میشی تا به کربلا برسی. بنظرم مهم حضوره. من دوستم 7 ماهه باردار بود رفت یه موکب تمیز و عالی هم پیدا کرد شبا یه کم پیاده روی میکرد با شوهرش و بازم برمیگشت تو همون موکب. مثل اعتکاف. روز آخرم نشست رو ویلچر با شوهرش رفتن تا کربلا

بنظرم مهم خواستن هست

اذیت کننده ترین بخش سفر راه تهران تا نجف بود برای من و همینطور برگشت . چون زمینی و با اتوبوس رفتیم خسته شدیم. وگرنه تو 3-4 روز پیاده روی همش لذته. امسالم بخاطر کارمون که وقت کمه با هواپیما میریم ایشالا

2720
ما دو سال گذشته با کاروان رفته بودیم امسال میخوایم خودمون بریم بدون کاروان تو طریق که مشکلی نیست ول ...

جا گير مياد موكب زياد هست مهمون امام حسين بي جا نميمونه

ما پارسال بار اول بود خودمون رفتيم موكب ايراني پيدا كرديم مونديم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
کسی که دیسک کمرشو ۴سال قبل عمل کرده و اگر زیاد کار کنه یا راه بره کمردرد میگیره ایا میتونه بره؟۴۴سال ...

عزيزم پياده روي و سرپا ايستادن داره كلاً سخته ولي شيرين

هرجا كم آوردين توي مسير نجف تا كربلا ماشين سوار ميشين

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
جا گير مياد موكب زياد هست مهمون امام حسين بي جا نميمونه ما پارسال بار اول بود خودمون رفتيم موكب اير ...

تو خود شهرها ؟ چون ما با کاروان که میرفتیم تو نجف و کربلا یه شب جا داشتیم. پس نگران تو شهرم نباشم

شما میرید ایشالا؟

تو خود شهرها ؟ چون ما با کاروان که میرفتیم تو نجف و کربلا یه شب جا داشتیم. پس نگران تو شهرم نباشم ش ...

موکب ها داخل کربلا هم هستن اما تعدادشون خیلی کمتره و دقیقا از ظهر اربعین جمع میشن.اما تیوی میگفت موکب دارای ایرانی تو کربلا هم چندموکب دارن ک زود جمعش نمیکنن. البته ورودی کربلا پر از عراقیاییه ک اومدن تا زائرارو خونه خودشون دعوت کنن...بلخره ی جایی پیدا میشه

اگرمخیلی براتون مهمه از ایران هتل رزرو کنید واسه کربلا. چون اون روزا احتمالش کمه حای خالی پیداکنید

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2714
موکب ها داخل کربلا هم هستن اما تعدادشون خیلی کمتره و دقیقا از ظهر اربعین جمع میشن.اما تیوی میگفت موک ...

نه دوست جان هتل که نمیریم. پس ایشالا میتونیم یه جا پیدا کنیم. ما صبح اربعین باید بریم سمت فرودگاه 

شما امسال میرید؟

نه دوست جان هتل که نمیریم. پس ایشالا میتونیم یه جا پیدا کنیم. ما صبح اربعین باید بریم سمت فرودگاه&nb ...

ان شاالله ی جایی پیدا میشه.اونجا معمولا جا میاد دنبال ادما

ان شاالله تصمیم داریم بریم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
تو خود شهرها ؟ چون ما با کاروان که میرفتیم تو نجف و کربلا یه شب جا داشتیم. پس نگران تو شهرم نباشم ش ...

ما پارسال يه جايي موكب گرفتيم كه ٢٠دقيقه تا حرم پياده راه بود 

موكب ايراني بود ما هم دوشب مونديم اونجا

عراقي هام ميان دعوت ميكنن برين خونشون البته ما نرفتيم چون خانم بوديم

ما انشااله ميريم به اميد خدا

ما پارسال يه جايي موكب گرفتيم كه ٢٠دقيقه تا حرم پياده راه بود  موكب ايراني بود ما هم دوشب موند ...

چقد خوب. خیالمو راحت کردی دوست جان

امسال رفتی منم یاد کن چند قدم به نیت منم بردار و دعام کن.

منم اگر قسمت بشه به یادتم

چقد خوب. خیالمو راحت کردی دوست جان امسال رفتی منم یاد کن چند قدم به نیت منم بردار و دعام کن. منم ا ...

آره خيالت راحت بي جا نميموني ما سر جرياني ساعت ٣صبح رسيديم نجف خسته و كوفته جايي نداشتيم بمونيم يهو يه خانمي مارو ديد گفت جا دارين ما گفتيم نه مارو برد يه حسينيه خوابيديم

مهموناي امام حسين بي جا نميمونن ميان دنبالتون😍

قربونت چشم اگه لايق باشم

منم خيلي التماس دعا دارم

آره خيالت راحت بي جا نميموني ما سر جرياني ساعت ٣صبح رسيديم نجف خسته و كوفته جايي نداشتيم بمونيم يهو ...

ای جانم. قربون امام حسین برم.