2726

سلام من دوباره اومدم 

ديروز مطب دكتر بودم مادرى با يه دختر حدود دو ساله توى مطب بود تا تكون ميخورد يا ميزد روى دست دخترش يا دستش رو ميكشيد كه ببره خانم دكتر آمپول بزنه يا از آقايى كه بيرون ايستاده بود ميترسوندش 

ميشه يه كم مطالعه كنيد قبل از اين همه تلاش و صبر و دعا و درمان ؟ 

هنوز داريم بچه ها رو با پليس و فلفل و اينا ميترسونيم ؟ 

انتظار داريد بچه اى كه هيچ تصورى از دنياى ما نداره مؤدب و مرتب و عالى به تك تك حرفاتون گوش بده ؟ 

بچه دار شدن سخت ترين و پر مسئوليت ترين كار دنياست 

تصورتون رو ميشه لطفا تغيير بديد ؟ 

فقط اقدام و عدد بتا و صبر و سيسمونى و عكس هاى آتليه و لباس هاى ست مادر دخترى و پسرى نيست 

تعيين جنسيت و دختر نميخوام پسر ميخوام يا بر عكس نيست 

پشت چهره ى اينستاگرام با بچه هاتون چطورى رفتار ميكنيد ؟ 

ميشه لطفا اگر نمى تونيد بچه دار نشيد و كارهاى ديگه انجام بديد 

واقعا ديدم مادرهايى كه از صبح تا شب دارن داد ميزنن نكن و نرو نشين 

از مادرى اينا رو متوجه شديم ؟ 

به خودمون نگاه كنيم 

اگر دوران كودكى نا أمن و تلخى داشتيد اونو به بچه ها تزريق نكنيم لطفا ....

هر بار ميرم بيرون ميام كلى ناراحت ميشم  با اين همه پيشرفت علم و تكنولوژى ما هنوز داريم تنبيه بدنى ميكنيم و تربيت قديم رو اعمال ميكنيم 

ازتون خواهش ميكنم 

هر بار ميام كه تاپيك بزنم ميگم كى ميخونه عمل ميكنه  ولى باز با خودم ميگم حتى اگر يك نَفَر هم .... كافيه 

مامان هاى باردار لطفا مطالعه كنيد اگر فرصت كرديد تاپيك هام رو بخونيد 

منم مادرم هر كمكى بتونم ميكنم تا بچه ها مون آدم هاى بيمار امروز نشن 

ممنونم ..... 🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موافقم باهات و مخالف شدید تنبیه بدنی هستم منم همیشه به دوستام نصیحت میکنم که حتی یه تشرم نزنید هر زمان خواستی بزنی بچه تو نگاه کن به اون قد و بالا کوچولوش نگاه کن که یه پای توام نیست بد زورتو سر بچه حالی می کنی اگه بزن بهادری برو بزرگتر از خودتو بزن 

مرسی از تاپیک خوبت. منم آخرای بارداریمه. خیلی تربیت بچه برام مهمه. و هم خیلی میترسم. کتابی چیزی در ا ...

خواهش ميكنم عزيزم ... كتاب مادر كافى رو بخون خوبه 

ولى مهم اينه هر لحظه يادت باشه هر كارى كنى روى اون بچه حك ميشه 

چقدر خوش حالم باردارى و دقت ميكنى