2726
عنوان

دیروز موعدم بود

98 بازدید | 12 پست

سلام.. من تنبلی تخمدان دارم دوساله  اقدام هستم و تقریبن ۴ ماهی میشه که پریودی هام منظم شده درست روز سی روز پریود میشم …ماه قبل ۱ شهریور پریود شدم و لتروزل مصرف کردم به مدت ۵ شب شبی یکی…روز سیزده پریودی رفتم سونو و گفت فولیکول فعال نداری و فقط چن تا ۷ میلی داشتم.و ناامید شدم به کل تا روز ۱۷ پریودیم نزدیکی داشتم ولی همش با امید به خدای بزرگ…دیروز موعدم بود و پریود نشدم… نمیخام از بی بی استفاده کنم ن دلشو دارم ن حوصله نارحتی بعدشو بنظرتون بخاطر لتروزل پرویدیم عقب افتاده یعنی فولیکلام کیست شدن خیلی ناراحتم اخه تازه چن ماه بود منظم شده بودم خیلی تلاش کردم تا منظم شدم حالا این لتروزل کارمو خراب کرد😭😭😭😭

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شایدم باردارباشی،ناامید نباش عزیزم

یعنی ممکنه🙏🤔پس باید تست بزنم..ممنونم🙏

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
از،کجا معلوم شاید بارداری یه تست بزن یا بارداری یا نیستی دیگه

چشم ممنون 🙏

عزیز دلم... قوی باش انشالله زودی مامان میشی. این بلاتکلیفی سخت تره ها. یه بیبی بزنی خیالت راحت میشه‌ ...

خیلی ممنونم ازت عزیزم انشالله که به سلامتی فارغ شی ..منم دعا کن مادری دعات پیش خدا میگیره😢🙏

فک نمیکنم لتروزول عقب بندازه.دو سه روز دیگه بیبی چک بزن.ان شالله ک خیره عزیزم😘💃🌷

چشم ممنونم ازت🙏❤️

خیلی ممنونم ازت عزیزم انشالله که به سلامتی فارغ شی ..منم دعا کن مادری دعات پیش خدا میگیره😢🙏

عزیزم نگران نباش. منم تنبلی تخمدان داشتم ولی خدا رو شکر درمان کردم و باردار شدم. امیدت به خدا باشه واسه اون کاری نداره. 💓

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
حوصله بلاتکلیفی رو داری حوصله بی بی چک نداری    

باور کن دوساله هر ماه  بی بی چک استفاده میکنم بیشتر بخاطر روحیه خودمو شوهرم میگم دیگه طاقت منفی دیدن نداریم😭