2733
2739
عنوان

بیایین بگین ببینم

220 بازدید | 25 پست

کارای روزانتون رو بگین ببینم برنامه تون چطوریاست؟یه روز معمولی از صب تا شب رو چطوری سر میکنین؟صب چند بیدار میشین و شب چند میخوابین؟

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

معمولا ۸ونیم اینا بیدارمیشیم صبحانه میخوریم تا همسر جان بره سرکار میشه ۸ونیم اینطورا منم اگه بخوام غذا درست کنم‌یا خرید داشته باشم میرم‌انجام میدم و مشغولم‌تا بشه ۲ که بیاد ناهار بخوریم بعدم اگه زوج باشه که شوهرم‌خونس بعدناهار تا ۴میخوابیم بعد دوباره میره سرکار منم ظرفارو میشورم بعدش پای گوشی فیلم و کتاب و اینا بعضی وقتام عصرا بامامانم میرم‌قدم‌زنی 

اگرم روز فرد باشه که شوهرم‌مبره باشگاه ۲ونیم و من همه این‌کارارو زودتر انجام‌میدم‌دیگه ظهر نمیخوابم 

این روز عادی بود

ولی وقت خالی زیاد دارم تو روزای عادی حوصلم سرمیره 

2738
صبح شاغلم غروب باشگاه و بعدشم با دوستام میگردم شب هم که مشغول شوهر

آفرین به اینهمه انرژی.حالا کی به خونه زندگیت میرسی؟من دو روز مریض بودم و فقط خوابیدم خونه تبدیل شده بود به کوهی از ظرفای نشسته و لباسای تلنبار شده رو هم😤😤😤

آفرین به اینهمه انرژی.حالا کی به خونه زندگیت میرسی؟من دو روز مریض بودم و فقط خوابیدم خونه تبدیل شده ...

والا به خونه زندگیم نمیرسم😂😂😂😂😂

شام و ناهار هم تعطیل 😂

I am a queen because I have a cute mad king
معمولا ۸ونیم اینا بیدارمیشیم صبحانه میخوریم تا همسر جان بره سرکار میشه ۸ونیم اینطورا منم اگه بخوام غ ...

آهان شما هم فعلا نی نی دار نشدن و تایم خوابتون دست خودتونه👌👌👌

اره دست خودم نیست عاشقشم از دختریم دوس داشتم البته شیشه وسرپستونک خودم جداست

خدا نکشدت😂😂😂😂😂😂من باقی آبمیوه دخترمو از شیشه میخورم ولی سر میکشم نه با سرشیشه

از شب تا صبح در یوتیوب و اسپاتیفای و اینستاگرام و توییتر و پلی استیشن و وبسایت های گیمینگ و نی نی سایت سرگردان هستم
با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
2706