2726
عنوان

بیایین بگین ببینم

220 بازدید | 25 پست

کارای روزانتون رو بگین ببینم برنامه تون چطوریاست؟یه روز معمولی از صب تا شب رو چطوری سر میکنین؟صب چند بیدار میشین و شب چند میخوابین؟

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معمولا ۸ونیم اینا بیدارمیشیم صبحانه میخوریم تا همسر جان بره سرکار میشه ۸ونیم اینطورا منم اگه بخوام غذا درست کنم‌یا خرید داشته باشم میرم‌انجام میدم و مشغولم‌تا بشه ۲ که بیاد ناهار بخوریم بعدم اگه زوج باشه که شوهرم‌خونس بعدناهار تا ۴میخوابیم بعد دوباره میره سرکار منم ظرفارو میشورم بعدش پای گوشی فیلم و کتاب و اینا بعضی وقتام عصرا بامامانم میرم‌قدم‌زنی 

اگرم روز فرد باشه که شوهرم‌مبره باشگاه ۲ونیم و من همه این‌کارارو زودتر انجام‌میدم‌دیگه ظهر نمیخوابم 

این روز عادی بود

ولی وقت خالی زیاد دارم تو روزای عادی حوصلم سرمیره 

صبح شاغلم غروب باشگاه و بعدشم با دوستام میگردم شب هم که مشغول شوهر

آفرین به اینهمه انرژی.حالا کی به خونه زندگیت میرسی؟من دو روز مریض بودم و فقط خوابیدم خونه تبدیل شده بود به کوهی از ظرفای نشسته و لباسای تلنبار شده رو هم😤😤😤

آفرین به اینهمه انرژی.حالا کی به خونه زندگیت میرسی؟من دو روز مریض بودم و فقط خوابیدم خونه تبدیل شده ...

والا به خونه زندگیم نمیرسم😂😂😂😂😂

شام و ناهار هم تعطیل 😂

I am a queen because I have a cute mad king
معمولا ۸ونیم اینا بیدارمیشیم صبحانه میخوریم تا همسر جان بره سرکار میشه ۸ونیم اینطورا منم اگه بخوام غ ...

آهان شما هم فعلا نی نی دار نشدن و تایم خوابتون دست خودتونه👌👌👌

اره دست خودم نیست عاشقشم از دختریم دوس داشتم البته شیشه وسرپستونک خودم جداست

خدا نکشدت😂😂😂😂😂😂من باقی آبمیوه دخترمو از شیشه میخورم ولی سر میکشم نه با سرشیشه

از شب تا صبح در یوتیوب و اسپاتیفای و اینستاگرام و توییتر و پلی استیشن و وبسایت های گیمینگ و نی نی سایت سرگردان هستم
با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
2706