2703
2553
عنوان

maryamah یه لحظه میای عزیزم 💗

82 بازدید | 6 پست

مریم جون خوبی؟ ببخشید میخاستم بگم من چن تا فیلم از اقای مقراضی پیدا کردم به نظرت اونارو ببینم تا چه حدپیشرفت میکنم بعد اینکه نظرت راجع به فارکس چیه ؟ 

@maryamah    

کاربری دست دونفر
سلام. نمیدونم من ندیدم فیلمهاشو. فارکس من کار نکردم اصلا. ریسکش خیلی بیشتر از بازار بورس هست اول‌بور ...

اهان باشه اخه تو یه تاپیک دیدم  از مقراضی یکی میگف فک کردم شمایین 

راستی من چجوری بفهمم تو حساب کارگزاری چقد هستش ؟ همون که از حساب اصلیم انتقال دادم بهش

کاربری دست دونفر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه. قسمت حسابداری- گردش حساب_ مانده یا اگر با نرم افزار‌اندروید کار میکنی مانده حسابو کنار اسمت بالا ...

اهان ممنون دیروز گفتین رفتم پیداش کردم اما سایت قطع شده بود دیروز 

فردا قراره عرضه اولیه بیاد یادتون باشه 😉

میگم اولین بار موقع ورود به ایزی تریدر یه چیزایی میپرسه بعد سوالش این که با خرید کارگزاری با توجه به نقدینگی موافقی من زدم بله ینی الان خودشون برام خرید میزنن  عرضه اولیه رو بقیه سهامو که نمیزنن فقط واسه عرضه اولیس دیگه درشته؟ 

کاربری دست دونفر
اره‌اگر‌تیک بزنی وقتی عرضه اولیه‌باشه و پول توی حسابت باشه خودش خرید میکنه براتون

ببخشیدا انقد سوال میپرسم اما این دیگه اخریه 🙈میگم حداقل چقد باید داشته باشیم تا بتونیم بخریم چون پول انتقال دادم اما تو گردش حساب و پرتفوی نشون نمیده 😥

کاربری دست دونفر