2703
2553

اگه منظورتون مهد کودک پرواز در قاسم آباد حجاب ۷۳ است این مهد کودک براساس استاندارد ساخته شده و مدیریت و پرسنل خیلی قوی داره و تمام مربی های فوق برنامه حرفه ای هستند و یکی از مهد های نمونه کشوره شما میتونید با اطمینان فرزندتان رو ثبت نام کنین . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه منظورتون مهد کودک پرواز در قاسم آباد حجاب ۷۳ است این مهد کودک براساس استاندارد ساخته شده و مدیری ...

عذر میخوام . ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین ؟ ببخشید اینقدر حساسیت به خرج میدم . چون من بچم مثل همه مادرای دیگه خیییییلی خیلی برام مهمه ...

2720
عذر میخوام . ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین ؟ ببخشید اینقدر حساسیت به خرج میدم . چون من بچم مثل همه مادر ...

سلام عزيزم مهدكودك پرواز در قاسم آباد عاليه من خودم شاغل هستم و كسى نيست از بچه ام نگهدارى كنه از شيرخوار گى بچه ام اونجا گذاشتم واقعا راضيم فوق العاده تميزه، پرسنل مهربون و دلسوز داره، حتما بهتون پيشنهاد ميكنم برين از نزديك ببينين متوجه ميشين 

سلام عزيزم مهدكودك پرواز در قاسم آباد عاليه من خودم شاغل هستم و كسى نيست از بچه ام نگهدارى كنه از شي ...

مرسی عزیزم از راهنماییت ... حححححححتما یک سر میرم از نزدیک هم میبینم تا خیالم راحته راحت بشه ... چون واقعا تعریفشو زیاااااد شنیدم . فقط خواستم بیشتر مطمئن بشم ....