2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن بابا ما اینجوری بودیم دیگه ب معنای وافعی کلمه صبح تا شب شب تا صبح پیش هم بودیم اصن خوب نیست زن و م ...

اره ب نظرم از هم زده میشن یا برای هم عادی میشن، همیشه یکم فاصله خوبه ک طرف دلتنگ شه

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 
2728

با آدم بیکار نامزد نکنید

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
نامزدی من یبارررر تو ۲سال بغل هم نخوابیدیم خونه مادرشوهر شام یکی دوباررفتم مسافرتم نرفتم خونشونم هیچ ...

واقعا چرا؟ خودت نخواستی؟ 

اینکه نشد نامزدی😲

یه پا عروسیه

یه کم دوری یه کم دلتنگی یه کم انتظار واسه وصال😍

اینطوری وابستگی میاره نمیذاره خوب همو بشناسیم کلا معنیه نامزدی رو زیر سوال میبره

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
والا تو خانواده ما نامزد یعنی نشون  وقتیم نشون هستیم دوره اشنایی هست تو بغل هم نمیخابیم :|||| ...

دیگه الان این چیزا عادی شده، دور از چشم پدر مادر ک تو بغل هم هستن

2706