2726
وای چقدر بده آدم بی برنامه باشه...اه اه اه

یه ورق بردار 

اهدافتو بنویس 

بعد به اهداف و ذهنت نظم بده 

بعد الویت بندی کن و تصمیم بگیر به آرزوهاتون برسی 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آجیا یه صلوات مهمونم کنین همین پاییز عروس شم برم خونه خودم😭😭😭

خیلی وقته عقدم😭

لایک کنین منم واستون میفرستم ساداتم😢😢😢

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

من خونه نشینم متاسفانه بخاطر بابام که نمیتونه دستشویی بره خودش .پارسال آنقدر هدف داشتم.کارو درس و باشگاه.الان خونه نشین شدم شکمم داره چاق میشه .پولم ندارم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
یه ورق بردار  اهدافتو بنویس  بعد به اهداف و ذهنت نظم بده  بعد الویت بندی کن و تصمی ...

اصلا نمیدونم هدفم چیه..ی لحظه میگم بشینم بزاوالت ولی هیچیم جور نیس😭😭😭اصلا مشکلم تو تعیین هدفه

منم عقدم..تو برزخم شدییید..معلوم نیس زندگیم چیه اصلا😭😭

منم😔😔😔

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
اصلا نمیدونم هدفم چیه..ی لحظه میگم بشینم بزاوالت ولی هیچیم جور نیس😭😭😭اصلا مشکلم تو تعیین هدفه

اول باید بنویسی 

یه سری هدف کوتاه داری یه سری هدف بلند 

الویت بندی کن 

بعد سعی نکن یهو همه رو انجام بدی ، چون جا میزنی 

مثلا اول برو باشگاه ، یه ماه دو ماه که عادت کردی و روتین شد برات ، برو زبان 

اینجوری یهو بدنت خسته نمیشه و جا نمیزنی 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
اول باید بنویسی  یه سری هدف کوتاه داری یه سری هدف بلند  الویت بندی کن  بعد سعی نکن ...

مثلا میگم بشینم وکالت بخونم ولی نمیشه اصلا انگیزم صفره...بدبختی هیچ کلاسیم نیس شهرمون برم یجایی سرگرم بشم

مثلا میگم بشینم وکالت بخونم ولی نمیشه اصلا انگیزم صفره...بدبختی هیچ کلاسیم نیس شهرمون برم یجایی سرگر ...

الان حقوق به درد نمیخوره 

تا پنج سال پیش خوب بود ، الان نه 

منم پشیمونم که خوندم ، شغلمم مرتبط به رشته ی درسیم نیست 

2706