2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هیچی 

دوباره دانشگاه و درس و زندگی 😍

هیچی مثل درس بهم انگیزه نمیده

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

چن روز دیگه موعدمه اگه باردار نباشم میرم باشگاه

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

درس بخونم سفر برم به فکر مامان شدن هستم روزه های قضامو بگیرم همش ان شاءالله

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2714

منکه هیچی همین کارایی که تو فصل های دیگه انجام میدادم همونا رو انجام میدم فقط فصل های دیگه نی نی سایت عضو نبودم که الان هستم😁😆

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔

برنامه ای که واسه تابستون و بهار داشتم گذاشتم رو تکرار واسهه پاییز و زمستون

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

*کلاس زبانم شروع میشه

*واس کنکور درس میخونم

*احتمال داره مسافرت بریم

*خیلی دوس دارم گیتار یاد بگیرم شاید شروع کردم

*گواهینامه بگیرم

*باشگاه برم

کوه میباید بود کاه بودن ننگ است

عزیزم من این کارو میکنم خیلی راضیم هدفت تو کاغذ بنویس برا یک فصل یک سال و اینکه ده ساله بعد قراره چی بشی 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2706