1421
1411
عنوان

پارکت شیاردار یا ساده

89 بازدید | 18 پست

پارکت خونه فعلیم صافه راضیم ازش برا خونه جدید می خوام پارکت بگیرم گفت دو نوع پارکت دارن شیار دار و صاف ... تا حالا شیاردار ندیدم انگاری مثه سرامیک که بین هر سرامیک یه فاصله کمی هست اونمدله می خوام ببینم کسی دیده ؟ بعد درسراش چیه ؟ ظاهرش اصلا قشنگ میشه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

ما خودمون شیارداره خونه مامانم صاف 

ظاهرش ک هیچی معلوم نمیشه ولی صاف سرتره نسبت ب شیاردار 

رو شیار دار سر نمیخوری

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1401
منم ندیدم ولی صاف منطقی تره چون شیاردار بنظرم اونطور که میگی باشه خیلی سخته تمیز کردنش

سرچ هم که زدم مشکلش رو تمیز کردنش زده بود اما نمایندگیش می گفت از پارکت ساده راحت تر تمیز میشه با یه دستمال نمدار

منم ندیدم ولی صاف منطقی تره چون شیاردار بنظرم اونطور که میگی باشه خیلی سخته تمیز کردنش

ظاهرش ک اصن معلوم نمیشه هیچی 😄😄

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما خودمون شیارداره خونه مامانم صاف  ظاهرش ک هیچی معلوم نمیشه ولی صاف سرتره نسبت ب شیاردار  ...

پس صاف رو توصیه می کنی؟

1447
نه تمیز کردنش اصلا سخت نیست دوستان، شیاردار که میگن شکاف نیست که😂 یه مقدار کم طرح شیار داره

نه شکاف نه میگم نمایندگی گفت مثه سرامیک که بینش یه فاصله هست با سیمان پرشده یخورده مشخص میشه اونمدله

نه شکاف نه میگم نمایندگی گفت مثه سرامیک که بینش یه فاصله هست با سیمان پرشده یخورده مشخص میشه اونمدله

مدلش جدیده، آره میدونم چیو میگی، نه اصلا که مشکلی نداشتیم ما تا الان😄 جدیده و قشنگتر

التماس دعا🙏🏻🙏🏻

منم میخواستم پارکت کنم ولی تحقیق کردم سرامیک بهتر از پارکته انگار

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک بارداری هستم که بی بی چکام بعد از چندساعت هاله خیلییییی کمرنگ مینداخت و باردار بودم  
1396
منم میخواستم پارکت کنم ولی تحقیق کردم سرامیک بهتر از پارکته انگار

پارکت باید خوب بگیری عزیزم من خونه فعلیم پارکته ترک ضخامت پارکت 12میل هست فک کنم بعد زیرسازش هم خیلی خوبه نه صدا میده نمی دونم چون تیره تره با یه طی راحت تمیز میشه منکه واقعا راضیم

پارکت باید خوب بگیری عزیزم من خونه فعلیم پارکته ترک ضخامت پارکت 12میل هست فک کنم بعد زیرسازش هم خیلی ...

منم موندم. ی سرامیک طرح پارکت انتخاب کردم. 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک بارداری هستم که بی بی چکام بعد از چندساعت هاله خیلییییی کمرنگ مینداخت و باردار بودم