2726
عنوان

به نظرتون ایناعلاعم افسردگیه؟

77 بازدید | 6 پست

جدیدا بیشترعصبی میشم پسرم کلا خوبه ۳سالشه امامن صبرم کمترشده یهویی میاد میزنتم دردم میگیره تمام تنم درد میکنه کل خونه رو بهم میریزه عصبی میشم خیلی سرش داد میزنم شوهرم حرفای غیر منطقی میزنه در حد مرررگ ناراحت میشم ازش کلا توخونم اصلا توانایی بیرون رفتن باشگاه کلاس هرچیزی و ندارم اصلا خودمو زشت میدونم بدهیمل میدونم از خودم راضی نیستم نمیدونم چیکارکنم اصلا موندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره درمعرض افسردگی هستی زودتر به فکر د مان باش تا بدتر نشدی

علائم افسردگی.پرخاشگری-خنده زیادی یا گریه زیادی-کم اشتهایی یا پراشتهایی غیر طبیعی-علاقه پیدا کردن به مکانهای شلوغ یا علاقه پیدا کردن به تنهایی

2728
آره درمعرض افسردگی هستی زودتر به فکر د مان باش تا بدتر نشدی علائم افسردگی.پرخاشگری-خنده زیادی یا گر ...

مثلا یه آزمایش بده شاید کمبود ویتامین داری اگه قرص خوردی باز همینجور بودی برو روانشناس

کمبود ویتامین چندماهه پیش شدیدا داشتم کلا حال دلمم خوب نیست دلم گرفته ازین آب و هوا یعنی واقعا دلم میخواد برم یه جایی دور از همه حتی بچم فقط آرامش بگیرم و فقط یه منظره قشنگ نگاه کنم و بخوابم فقط