1421
1389

انگار اگه سایت قطع شه دیگه بساط خیانت و این چیزای قبیح برچیده میشه!

راستی یچیز خندا دار.قیافه آقایون سایتو موقع قطعی سایت تصور کنید😕

مثلا بهمدیگه زنگ میزنن میگن ممد نی نی سایت چرا قطعه من سوالمو از،کی بپرسم😑

من یه زنم...!من نزدیک پریودی میتونم واسه همه چی اشک بریزم.برای موهایی که از دست دادم...برا جواب تلفن ندادن کسی که برام عزیزه...برا خبر بد و نه چندان مهمی که شنیدم...برا دلتنگی به کسی که خیلی وقته ندیدمش...و برا شکستن و خورد شدن اون گلدونی که خیلی دوسش داشتم😢حتی برا جوش زشتی که نزدیک یه مهمونی رو لبم زدم! میفهمی منو؟دست خودم نیست خیلی حساس میشم.حتی همین الان دارم با اشک تموم میکنم این متن پر احساسمو💔💌درک کن منو

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

من از این قطعی احساس خوبی بم دس میده

دقیقا

من یه زنم...!من نزدیک پریودی میتونم واسه همه چی اشک بریزم.برای موهایی که از دست دادم...برا جواب تلفن ندادن کسی که برام عزیزه...برا خبر بد و نه چندان مهمی که شنیدم...برا دلتنگی به کسی که خیلی وقته ندیدمش...و برا شکستن و خورد شدن اون گلدونی که خیلی دوسش داشتم😢حتی برا جوش زشتی که نزدیک یه مهمونی رو لبم زدم! میفهمی منو؟دست خودم نیست خیلی حساس میشم.حتی همین الان دارم با اشک تموم میکنم این متن پر احساسمو💔💌درک کن منو
1401

وا نه این چند روز بدجوری کلافه بودم فقط می گفتی یک چیزی گم کردم 😁

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍

چه تاپیک زشتی😲

نی نی سایت تنها تفریح ماس ینی چی قطع شه

خو شماها که کار دارید زحمت بکشید برید کاراتونو بکنید چیکار به ما دارید والاع

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
1394
چه تاپیک زشتی😲 نی نی سایت تنها تفریح ماس ینی چی قطع شه خو شماها که کار دارید زحمت بکشید برید کارا ...

😑😑😑😑😑