2726
عنوان

بچه ها نامزدمو دوست دارم اما حساسم روش...

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 28 پست
میگم چرا دیر زنگ زدی چرا دیر جواب دادی چرا کم توجهی بنده خدا اون خوبه مشکل منم دیروز براش کادو گ ...

من میگم چرا کم زنگ میزنی

چرا شب زود میخوابی

چرا تل نمیای

خسته اس دعوا میکنم عذاب وجدان میگیرم

خیلی پسر خوبیه من کرم دارم

فوری قهر میکنم حالا مثلا بهتر شدم

اولای نامزدی افتضاح بودم

فوری گریه م میگیره آه وناله میکنم

میخوام خودمو اصلاح کنم

اینطوری شاید تو ظاهر نازمونو بکشن ولی روز به روز بی ارزش تر میشیم😭😭😭😭

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میگم چرا کم زنگ میزنی چرا شب زود میخوابی چرا تل نمیای خسته اس دعوا میکنم عذاب وجدان میگیرم خی ...

وای اون موارد تو رو منم دارم!😢

دقیقا طرف و کلافه میکنیم.

بیا دیگه حساسیت بخرج ندیم. یه نشونه بزاریم که دیگه قهر نکنیم و عصبی نشیم.

چی باشه نشونش که یادم بندازه؟

من میگم چرا کم زنگ میزنی چرا شب زود میخوابی چرا تل نمیای خسته اس دعوا میکنم عذاب وجدان میگیرم خی ...

میخام ازین به بعد موقع حساسیت و عصبانیت و... به انگشترم نگاه کنم.

توی پی وی خودم کلی حرف بگم ولی پی وی اون نگم.

زنگ زدنی هم گردنبندمو تو دستم بگیرم که یادم نره اروم باشم یا ناخنامو محکم فشار بدم

2728
وای اون موارد تو رو منم دارم!😢 دقیقا طرف و کلافه میکنیم. بیا دیگه حساسیت بخرج ندیم. یه نشونه بزار ...

نمیدونم ولی خودمم خسته شدم از رفتارام

بیچاره همش داره واسه من کار میکنه شب خسته وکوفته میاد قهر وناز ودعواهای من شروع میشه

فک میکردم قهر دعوا ناز اینا سیاستن که باهاشون ازم حرف ببره خیلی دوسم داشته باشه

الان میبینم برعکسه واقعا اشتباه کردم

دوس دارم از این به بعد انقد خوب آروم مهربون خوش اخلاق باشم که دیوونم باشه وابسته ی محبت و روی خوشم بشه🙁

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
امروز تو راه خونه میرم حتما اره واقعا هرکسی یه حدی داره!

اره عزیزم فقط سعی کن اروم باشی ‌ . فقط خودتو اذیت میکنی . تو رابطه اصل کار زن عستش ک اون رابطه رو هدایت میکنه

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
نمیدونم ولی خودمم خسته شدم از رفتارام بیچاره همش داره واسه من کار میکنه شب خسته وکوفته میاد قهر ونا ...

انگار من و داری میگی

من گذشته ی توام دقیقا کارای تو رو میکنم

با تفکرات تو

محبتمون کم شده که بیشتر نشده

اره عزیزم فقط سعی کن اروم باشی ‌ . فقط خودتو اذیت میکنی . تو رابطه اصل کار زن عستش ک اون رابطه رو هد ...

باید تمام تلاشمو کنم نمیخام از دستش بدم.

مرسی از راهنماییت❤

نمیدونم ولی خودمم خسته شدم از رفتارام بیچاره همش داره واسه من کار میکنه شب خسته وکوفته میاد قهر ونا ...

دعامیکنم بعد صفر عروس شی

جفتمونم رفتارامونو درست کنیم.

باید تمام تلاشمو کنم نمیخام از دستش بدم. مرسی از راهنماییت❤

خوشبخت باشی عزیزم 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
انگار من و داری میگی من گذشته ی توام دقیقا کارای تو رو میکنم با تفکرات تو محبتمون کم شده که بیشتر ...

من خیلی وقته عقدم واقعا کشیدم این کارا رو روزا رو

منکه تصمیم گرفتم از این به بعد هر وقت حساس شدم خواستم اذیت کنم بی محلی کنم به دستام نگام کنم

یاد لحظه هایی بیوفتم که دستاشو میگیرم غرق آرامش میشم😍یاد این بیوفتم‌که چقد دوسش دارم وآرومم میکنه❤

شاید بهتر شم

من خیلی وقته عقدم واقعا کشیدم این کارا رو روزا رو منکه تصمیم گرفتم از این به بعد هر وقت حساس شدم خو ...

فکر خوبیه، انشالله زودی عروسی میگیرین و همه چیز درست میشه.