2410
2553

چیکار کنم؟ حساسیتم باعث تلخ روییم میشه، میگم عشقش کم شده و بی توجه شده و....

اونم خیلییییی زحمت کشه و کارش زیاده

هر روز یطرفش از استرس درد میکنه

الان خیلی ناراحتم اذیتش کردم

وقتی عصبانی میشم چیزای ناراحت کننده میگم، منظورم ناسزا نیست.

(بچه ها ما پاییز نامزدیمونه. )

منم حساسم روش ولی سعی میکنم عاشقش باشم تا اینکه اذیتش کنم

عشقتو الکی الکی از دست نده با اینکارا

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نکن دختر خوب به یه جاش برسه کلا از دستت میره ها 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
از همین میترسم خیلی اذیتش میکنم 😢

فک کنم مثه همیم😭

میتونی بیای خصوصی یا اگه دوس داری اینجا بگو

چجوری ای باهاش چجور اذیتی😭😭😭

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2714

تو باید نامزدت و اروم کنی و بخاطر همینمم باید اول خودت اروم باشی عزیزم

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
فک کنم مثه همیم😭 میتونی بیای خصوصی یا اگه دوس داری اینجا بگو چجوری ای باهاش چجور اذیتی😭😭😭

میگم چرا دیر زنگ زدی

چرا دیر جواب دادی

چرا کم توجهی

بنده خدا اون خوبه مشکل منم

دیروز براش کادو گرفتم از لحظه ای که تحویلش دادم قیافه گرفتم تا اخرش

میگفتم چرا ذوق نکردی. چرا کادوهای منو نمیپوشی و خراب میکنی. چرا اهمیت نمیدی به کادوم

اون ناراحت شدنی ازم خودمو به اب اتیش میزنم ولی من ازش ناراحت شدنی اندازه من تلاش نمیکنه حرص میخورم

خوددرگیرم

دوسم داره که مونده😭

تو باید نامزدت و اروم کنی و بخاطر همینمم باید اول خودت اروم باشی عزیزم

خیلی عصبیم خیلیی

ینی خیلی خوش خنده و سرزبون دارم و خوش اخلاقم اما کسی موقع عصبانیت منو ببینه شوکه میشه که این همون لیلاس عایا

عصبانی شدنی چشمامو میبندم😭

خیلی عصبیم خیلیی ینی خیلی خوش خنده و سرزبون دارم و خوش اخلاقم اما کسی موقع عصبانیت منو ببینه شوکه م ...

عزیزم برو از عطاری قطره ایی چیزی بگیر اروم بشی ‌ . بالین کارات دور میشی ازش الانم نشی یکم ک بگزره میشی . دیدم ک میگم

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
عزیزم برو از عطاری قطره ایی چیزی بگیر اروم بشی ‌ . بالین کارات دور میشی ازش الانم نشی یکم ک بگزره می ...

امروز تو راه خونه میرم حتما

اره واقعا هرکسی یه حدی داره!

2706