1861
1823
عنوان

خسته شدم 😓

145 بازدید | 11 پست

از خشکی و تلخی دهنم دارم کلافه میشم 😩 خییبلی بیش از حد دهنم خشک میشه با اینکه اب زیاد میخورم بازم یهو خشک میشه و بعد از هر وعده غذایی هم احساس تلخی تو دهنم میکنم بنظرتون دلیلش چیه؟؟

شاید مشکل 

معده و گوارش داری

شاید هم صفرای بدنت رفته بالا(یعنی طبع گرم و خشک بدنت)

بهتره بری پیش متخصص طب سنتی

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
متاسفانه دکتر طب سنتی تو شهرمون نیس ،دکتر دیگه ای نمیشه رفت؟

خوب چرا

اول برو دندون‌پزشک،احتمالا ارجاعت میده پزشک گوارش

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
1841