2703
2553
الهی که نی نی ت همیشه سلامت باشه،خداکنه بچه منم چیزیش نباشه دست خودم نیس دارم دق میکنم😣

گلم هیچیش نیس.باور کن بچه ای من خیلی ریز بود دائم سکسکه میکرد.دست و پاهاش کبود بود.دائم بالا میاورد.پوسشم کبود بود تا چهل روزگیش زردی داشت توی خاب شدید میپرید و من برای همه اینهاچه غصه ها ک نخوردم و مامانم را اذیت نکردم.ولی الان خدا راشکر همه چیزش بهتر شده شک نکن ک بچه ات ب مرور ک بزرگتر شد سکسکه اش هم بهتر میشه.فقط اون دوستمون ک گفت هوا کمتر ببلعه شدید باهاش موافقم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه بابا .. تو الان یه مادری .. سر هر چیز کوچیکی بخوای انقد خودتو ببازی و گریه کنی پسفردا رو روان ...

خاک برسرم خیلی بی لیاقت وضعیفم شوهرم میگه خودتوجمع وجورکن ولی من حرف توگوشم نمیره،چشم آبجی سعی خودمومیکنم

2456
بچه هام سکسکه می کردن مامانم می گفت داره روده گشاد می  کنه😍😍😍 نوشتن سکسکه😄😄سخته چقدر

یعنی اینقدرزیاد؟ بخداوقتی شروع میکنه میخوام زمین دهن بازکنه من برم توش😢

2714
حست طبیعیه چون بچه کوچولو و ضعیفه  ولی مراقب باش افسردگی نگیری بخدا کاملا طبیعیه‌ من دخترم ت ...

افسردگی که گرفتم خودم متوجهم خداگل دخترتوحفظ کنه دعاکن دخترمنم چیزیش نباشه😢

آره دختر من زیاد سکسکه میکرد بعد هر بار شیر خوردن سکسکش می گرفت ما هم بهش می خندیدیم زیاد سخت نگیر ا ...

الهی بمیرم من دلم کباب میشه براش،چشم سعی خودمومیکنم ازاین به بعدآرومترباشم

افسردگی که گرفتم خودم متوجهم خداگل دخترتوحفظ کنه دعاکن دخترمنم چیزیش نباشه😢

مرسی عزیزم

مططططمئن باش حالش خوبه چشم بهم میزنی سال دیگه داری تدارک جشن یکسالگیشو میچینی و بعدهم کلاس اولی و ...

به این روزات میخندی مبگی ایکاش خوشحال تر میگذروندم این روزارو

خدا نگهداره بچه هامونه عزیزم این و مطمئن باش 😘😍😍

2706