2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مطمئنی آبجی یعنی بچم چیزیش نیس میترسم بخدا دلم میخوادبمیرم همین الان ولی بچم چیزیش نشه

حست طبیعیه چون بچه کوچولو و ضعیفه 

ولی مراقب باش افسردگی نگیری

بخدا کاملا طبیعیه‌

من دخترم تازمانیکه سکسکه میکرد خیلی خوب تپل شد همین‌که‌دیگه‌کم شد وزنش‌هم‌ثابت‌موند

سکسکه از قدیم گفتن یعنی‌بچه داره تپلی‌میشه😍😍

والا این سکسکه طبیعی هست الکی هم رو بچه مریضی نذار

هردفعه به خودم قول میدم که گریه نکنم وناراحت نباشم ولی تاسکسکه میکنه کنترل خودموازدست میدم وباصدای بلندزارمیزنم😢

جدی میگی یعنی روزی چندین باراینجوری میکرد؟

آره دختر من زیاد سکسکه میکرد بعد هر بار شیر خوردن سکسکش می گرفت ما هم بهش می خندیدیم زیاد سخت نگیر این روزام میگذره

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
2714
عزیزم اطلاعاتی ندارم ولی تجربه دارم این پسر هشت ماهه ای من هم تو شکم سکسکه میکرد هم وقتی ب دنیا اومد ...

الهی که نی نی ت همیشه سلامت باشه،خداکنه بچه منم چیزیش نباشه دست خودم نیس دارم دق میکنم😣

عزیزم سکسکه معنیش اینه ک بچه موقع شیر خوردن یکمی هوا هم وارد شکمش میشه،بعد اینکه شیر تموم شد اون هوا ...

همه اینارورعایت میکنم ولی بازاونجوریه خداکنه هیچیش نباشه توروخدابرابچم دعاکن آبجی😢

خواهشاقبل از باردار شدن یه خورده اطلاعات درمورد بارداری وبچه داری بخونید برای چیزهای جزئی وخیلی عادی اینطوری به جون خودتون نیافتید واسترس نگیرید به خدا کتابهای زیادی هست همین نت هم هست

2706