2726

خانما نی نی من ۱۲روزس تودوران جنینی هم سکسکه میکردبخاطرمشکلم ازروزاول شیرخشک بیومیل پلاس میخوره دفعش خوبه بعدشیردادن آروغشوخوب میگیرم مشکلم اینکه بلافاصله بعدخوردن شیریانیم ساعت بعدش سکسکه میکنه پیش متخصص اطفال بردمش چیزخاصی نگفت اینقدرگریه کردم دارم کورمیشم توروخدا اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه کسی نی نیش اینجوری بوده پیش کدوم دکترببرمش فوق تخصص اطفال یافوق تخصص گوارش اطفال؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

افسردگی بعد اززایمان گرفتی.منم داشتم.میشستم انقدر گریهههههههه میکردم میگفتم عقب مونذس

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

واقعا با این روحیه میخوای بچه بزرگ‌کنی 

سکسکه طبیعی ترین بازخورد بدن بعداز غذا و شکم سیری

دخترمنم تو شکم بود همش سکسکه میکرد بدنیا اومدهم تا تقریبا ۶ماهگی روزی ۱۰بار سکسکه میکرد الان هم ۱۵ماهشه حالش خوبه به لطف خدا😐

دختر منم نوزادی اینطوری بود نمیدونم دقیق تا چند ماهگی ولی دکتر گفت مشکلی نیست بعدش خودش برطرف شد من که همش می خندیدم به سکسکه هاش فکر نکنم سکسکه مشکلی داشته باشه عزیزم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
آخه چندین باردرروزبچم اذیت میشه میترسم مشکل جدی باشه😢😭

والا این سکسکه طبیعی هست الکی هم رو بچه مریضی نذار

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید

عزیزم اطلاعاتی ندارم ولی تجربه دارم این پسر هشت ماهه ای من هم تو شکم سکسکه میکرد هم وقتی ب دنیا اومد.روزی چند بار ب سکسکه میفتاد بعضی اوقات ب مامانم میگفتم نکنه دیگه سکسکه اش بند نیاد از بس ک ادامه داشت ولی الان هشت ماهه اش خوب شده گلم.وقتی ب سکسکه میفتاد من ک شیر خودم را میدادم ی خرده شیرش میدادم ک بیشتر اوقات سکسکش بند میومد شما ک شیر خشک میدی را نمیدونم.ولی پسر من سلطان سکسکه بود منم مثل شما نگران میشدم ولی نگرانیت بی مورده گلم.

2706