1421
1411

خانما نی نی من ۱۲روزس تودوران جنینی هم سکسکه میکردبخاطرمشکلم ازروزاول شیرخشک بیومیل پلاس میخوره دفعش خوبه بعدشیردادن آروغشوخوب میگیرم مشکلم اینکه بلافاصله بعدخوردن شیریانیم ساعت بعدش سکسکه میکنه پیش متخصص اطفال بردمش چیزخاصی نگفت اینقدرگریه کردم دارم کورمیشم توروخدا اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه کسی نی نیش اینجوری بوده پیش کدوم دکترببرمش فوق تخصص اطفال یافوق تخصص گوارش اطفال؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

افسردگی بعد اززایمان گرفتی.منم داشتم.میشستم انقدر گریهههههههه میکردم میگفتم عقب مونذس

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢                        

واقعا با این روحیه میخوای بچه بزرگ‌کنی 

سکسکه طبیعی ترین بازخورد بدن بعداز غذا و شکم سیری

دخترمنم تو شکم بود همش سکسکه میکرد بدنیا اومدهم تا تقریبا ۶ماهگی روزی ۱۰بار سکسکه میکرد الان هم ۱۵ماهشه حالش خوبه به لطف خدا😐

1394

دختر منم نوزادی اینطوری بود نمیدونم دقیق تا چند ماهگی ولی دکتر گفت مشکلی نیست بعدش خودش برطرف شد من که همش می خندیدم به سکسکه هاش فکر نکنم سکسکه مشکلی داشته باشه عزیزم

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا پر از تباهی است نه به خاطر وجود آدمهای بد ، بلکه به خاطر سکوت آدمهای خوب 
آخه چندین باردرروزبچم اذیت میشه میترسم مشکل جدی باشه😢😭

والا این سکسکه طبیعی هست الکی هم رو بچه مریضی نذار

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید

عزیزم اطلاعاتی ندارم ولی تجربه دارم این پسر هشت ماهه ای من هم تو شکم سکسکه میکرد هم وقتی ب دنیا اومد.روزی چند بار ب سکسکه میفتاد بعضی اوقات ب مامانم میگفتم نکنه دیگه سکسکه اش بند نیاد از بس ک ادامه داشت ولی الان هشت ماهه اش خوب شده گلم.وقتی ب سکسکه میفتاد من ک شیر خودم را میدادم ی خرده شیرش میدادم ک بیشتر اوقات سکسکش بند میومد شما ک شیر خشک میدی را نمیدونم.ولی پسر من سلطان سکسکه بود منم مثل شما نگران میشدم ولی نگرانیت بی مورده گلم.

خدایا گاهی نگاهی
1396

عزیزم سکسکه معنیش اینه ک بچه موقع شیر خوردن یکمی هوا هم وارد شکمش میشه،بعد اینکه شیر تموم شد اون هوا رو با سکسکه میده بیرون.

خودتم ک میگی شیر خشک میخوره،پس

نگران نباش

موقعی ک شیرش رو درست میکنی قشنگ شیشه رو تکون بده ک حل بشه شیرخشک.

مورد بعدی اینه ک وقتی شیشه رو میزاری دهنش طوری بگیر ک شیر قشنگ تو سر شیشه باشه ک هوا نخوره با شیرش.

موفق باشی😘

آخه چندین باردرروزبچم اذیت میشه میترسم مشکل جدی باشه😢😭

پسر من هم ماه اخر بارداریم روزی دو سه مرتبه سکسکه میکرد هم بعد تولد تا دوماه . هررررر روز . چه عیبی داره مگه ؟ 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
افسردگی بعد اززایمان گرفتی.منم داشتم.میشستم انقدر گریهههههههه میکردم میگفتم عقب مونذس

آره افسردگی گرفتم خودمم متوجهم سرهیچ مسئله ای جزاین حساس نیستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339