2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب بود رفتم نوبت طولانی ندادن البته سه سال قبل😂

تک تک میری تو منم دیروز زنگ زدم برا فردا وقت داد .گفت ۱۰.۳۰اینجا باش منظورم این ۱۱ میرم تو یا میکشه برا ۲.۳ .چه طور دکتری نتیجه گرفتی

خدایا شکرت 😍😍😘😘
2728
تک تک میری تو منم دیروز زنگ زدم برا فردا وقت داد .گفت ۱۰.۳۰اینجا باش منظورم این ۱۱ میرم تو یا میکشه ...

اونموقع که رفتم تک تکی نبود یه خانمه کلا همه جارو معاینه میکرد بعد آزمایشارو مینوشت همه اینکارارو برام کرد گفت ببر انجام بده جواباشو بیار برا آقای دکتر نگاه کنن. منم چون از عکس رنگی میترسیدم اصن نرفتم خودبخود حامله شدم ولی دختر عمه هام رفتم دکتر قمری حامله شدن بعد شش سال

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
اونموقع که رفتم تک تکی نبود یه خانمه کلا همه جارو معاینه میکرد بعد آزمایشارو مینوشت همه اینکارارو بر ...

من عکس رنگی رفتم یه سال پیش تمام آزمایش هارو هم انجام دادم

خدایا شکرت 😍😍😘😘
من عکس رنگی رفتم یه سال پیش تمام آزمایش هارو هم انجام دادم

خب همشو ببر من از عکس رنگی ترسیدم. بعدم که خدا خودش کمکم کرد  حامله شدم

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
خب همشو ببر من از عکس رنگی ترسیدم. بعدم که خدا خودش کمکم کرد  حامله شدم

میبرم .خلاصه ماجرا این که چن نفرچن نفرمیرن تو بعدش اول یه زن ماینه میکنه بعد دکتر جواب آزمایش هارو نگاه میکنه پس شوهرم نمی تونه به عنوان همراه بیاد پیشم 

خدایا شکرت 😍😍😘😘
میبرم .خلاصه ماجرا این که چن نفرچن نفرمیرن تو بعدش اول یه زن ماینه میکنه بعد دکتر جواب آزمایش هارو ن ...

پیش خانم نه ولی پیش آقای دکتر میتونه بره