2703
2553
عنوان

بچه ها کمک توروخدا😭😔😭😔

172 بازدید | 14 پست

سلام خوبید.روز خوبی داشته باشید.خانوما برای ریزش مو باید چکار کرد هرکسی تجربه ای داره توروخدابهم بگه خیلی موهام میریزه یجوری که اصلا کم شده فرق سرم داره مشخص میشه.اگ میدونید یا کسی تجربه ای داره بهم بگه برا تقویت و رشد مو و کم شدن ریزش مو😭😭فعلا به دکتر موهم دسترسی ندارم.خواهشا کوتاهی نکنید اگ کسی میدونه اعصابم داغونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اگر بابت زایمان ریخته میتونم راهنماییت کنم قرص بیوتین معجزه کرد برایمن

نه بابت زایمان نیس پسرم ۴ سالشه.ریزش مو خیلی دارم الان دیگه شدید شده یک ماهی هم هست رژیم دارم البته همچی میخورم جز تنقلات.فقط غذام کم کردم فک نمیکنم برا کم کردن غذام باشه

عزیزم این زینک پلاس که میگی.اشتها اور نیس که اضافه وزن بگیرم چون نمیخام وزنم زیاددبشه؟

برا من ک تاثیری تو اشتهام نداشت 

ولی از یسریا شنیدم میگن اشتها رو زیاد میکنه

ازمایش کم خونی بدی

2714
برا من ک تاثیری تو اشتهام نداشت  ولی از یسریا شنیدم میگن اشتها رو زیاد میکنه ازمایش کم ...

ینی‌ اول ازمایش کم خونی بدم.خیلی وقته ازمایش ندادم نمیدونم چ ازمایشی باید بدم که مربوط به موهام باشه

نه بابت زایمان نیس پسرم ۴ سالشه.ریزش مو خیلی دارم الان دیگه شدید شده یک ماهی هم هست رژیم دارم البته ...

بیوتین واقعا تاثیر داره یک برگ بگیر بخور ایشالا تاثیر کنه

بیوتین واقعا تاثیر داره یک برگ بگیر بخور ایشالا تاثیر کنه

چشم ممنون.بعد بیوتین ممکنه ضرر هم داشته باشه با باعث اضافه وزن بشه.اخه کلی زحمت میکشم برا پایین اوردن وزنم نمیخام نیم کیلوهم اضاف کنم.بعد این بیوتین که میگین قرصه.یا دارو گیاهی چیزی.برم داروخونه بدون نسخه بهم میدن؟

چشم ممنون.بعد بیوتین ممکنه ضرر هم داشته باشه با باعث اضافه وزن بشه.اخه کلی زحمت میکشم برا پایین اورد ...

بدون نسخه میدن درموردش تو اینترنت سرچ کنید

2706