2726
عنوان

رفتارای عجیب نامزدم تو رو خدا بیاید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3714 بازدید | 152 پست

وای معذرت میخام ولی کامل معلومه دوسسست نداره خانواده اش جه پر رو هستن میگن نصف نصف وا به نظرم ادامه نده 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

چه بی خیال 

نه به نامزد شما 

نه به شوهر من 

با کلی التماس برام ی ماشین خریده 

و بهم گفته قبل از اذان مغرب باید خونه باشی 

دیشب چقدر خواهش کردم تا ساعت 8 بیرون باشم 

با پسرم رفته بودیم پیتزا بخوریم طول کشید اماده کنن 

ماشینم نداشتم خودش میبرد تنها نمیذاشت

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دفعه می بینمش جای خوش و بش . حقوقم به ته ماه نمیرسه ! چطور ۵ میلیون به ته ماه نمیرسه؟ مگه اجاره خ ...

کسی که همش نق بزنه پول ندارم و نمیرسه 

برکت از زندگیش میره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من به شوهرم میگم عاشق چیه من شدی میگه دیدم عین مرد رو پای خودتی !  تو اینجور مواقع میگن خب چشم ...

وای میخونم عصبی میشم یبار بگو بعد ازدواج نمیخام کار کنم ببین چی میگه پدرشوهرت بگو زن شما یا دخترتون خرج خودشون رو میدن اینجا آیا

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2728

نجات بده خودتو عزیزم. ما کسی رو داشتیم تو فامیل، مادرشوهره گفته بود چیزی به اسمش نکن. چون طلاق بگیره هم باید مهریه بدی هم اموال دیگت میره. پسره هم قول داده بود میکنم بنامت و اینا. اما به حرف مادره نکرد. بعدم تو تونه و فامیل چو انداختن زن نباید چشش دنبال اموال شوه  باشه. خلاصه دختره به طور و تهدید ملک بنامش زد اما بعدا دید پدر و مادر پسره کلا چکن این تک دختر بوده رضایت دادن به ازدواج. هی گذشت کرد، هی گذشت کرد. الان با یه بچه با ناراحتی اعصاب دیگه دست از همه چی کشیده، بخاطر بچشم دل طلاق نداره. ولی اصلا دیگه ادم سابق نیست. خودش میخواست تو عقد جداشه اطرافیان گفتن نشو. ولی الان نابد شده، مادرش میگه کاش جدا شده بودی جات رو سر ما بود

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
من به شوهرم میگم عاشق چیه من شدی میگه دیدم عین مرد رو پای خودتی !  تو اینجور مواقع میگن خب چشم ...

متاسفانه برادر شوهر منم 

خانومشو بخاطر شغلی که داشت و درامدی که داشت انتخاب کرد 

خنده داره مردا وقتي مي خوان اروپايي فکر کنن فقط خرج نصف نصف زن و شوهرو بلدن اما بقيه حقي که از زنان تو ايران ضايع ميشه يادشون ميره حق طلاق ...حق خروج از کشور...حق حضانت ...وهزاران حق ديگه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

عزيزم اين زندگي نميشه معلومه هيچ عشقي توش نيست فکر اساسي بکن ...

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
وای میخونم عصبی میشم یبار بگو بعد ازدواج نمیخام کار کنم ببین چی میگه پدرشوهرت بگو زن شما یا دخترتون ...

ببین من خیلی سکوت میکنم جلوشون .اونروز رفتیم خونه آیندمونو ببینیم که من دکورببندم براش . به خدا تا اونجا مخم و خورد . بابا جون مرد که به زن اجازه کار میده باید اون پول بیاد سر سفره مرد . نه اینکه زن برهکار کنه بگه‌نمیدم .اینجوری که نمیشه بابا جون ! 

آقا  پدر شوهرم تو شهرستان ملک داره بهش گفتم بابا رفتی شهرستان برای منم میسپری یه خونه .گفت نه ! ما اینهمه خونه داریم ما و شما نداریم .این سری رفتی هر کدوم و خواستی انتخاب کن اون‌مال تو 😐😐

منم شوکه شدم 

گفت الان یه ویلا هست کابینت نداره برو قشنگ کابینت بزن براش مبله بکن کلید و بدم دستت اون‌مال تو 

گوش کردی؟  کلید و بدم دستت ! برو ویلای منو کابینت بزن مبله کن با پول خودت تا کلید بدم بهت 

همچین مارمولکیه

حالا الان دوسش داره یکم یا کلا فقط شغل؟

فقط شغل 

زنش به خاطر حقوق بیشتر شبکاری میره با دو بچه 

برادرشوهرم ادم کثیفیه 

قلبش سنگه 

با منم چند بار خواسته درگیر بشه شوهرم بهش پریده 

به زنش رو نمیده 

من به شوهرم گفتم سر کار برم با دوستم شوهرم به خدا میگه دلم نمیاد صب زود تو سرما بری بخواب خونه 

2706