2733
2734
عنوان

رفتارای عجیب نامزدم تو رو خدا بیاید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3714 بازدید | 152 پست
عزیزم انشالله بهترین تصمیم رو بگیری و خوشبخت بشی ولی تنها به نی نی سایت اکتفا نکن و قبل عروسی دو سه ...

اتفاقا اونروز دنبال مشاور گشتم و بهم معرفی کردن دکتر شعبان رو. ایشالا به زودی میرم و اصولی مشورت میکنم .شمام خودت و تباه شده ندون .هیچ وقت دیر نیست ایشالا همه چیز درست میشه برای همه 

منم یکی از دوستام برادرشوهرشو هل داد تو شیشه 😂 کمر از بالا تا پایین شکافت .زن کارد به استخونش بیاد ...

ن خاهری

شوهرش داشت وسیله بلند میکرد دخترداییم از پشت با لگد زد وسط پاش

انقده حال شوهره بد شد ک بردنش بیمارستان

دیگ از شوهرش گله نکرد

تموم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم که الان مشکلت چیه؟ میگن تو باید پول بدی؟ بابا پا هم عروس داریم والا مثل مهمون میاد میره...هیچ ...

من به شوهرم میگم عاشق چیه من شدی میگه دیدم عین مرد رو پای خودتی ! 

تو اینجور مواقع میگن خب چشمات و دیدم پسندیدم یا عاشق موهات شدم 

فقط واسه کار ؟؟؟ واسه کار کردن پسندیدی؟ 

تو خونشون پا میزارم هنوز رو صندلی جا به جا نشدم باباش میره تو منبر .الان یکی بگه من خرج نمیکنم و همش به عهده توعه و فلان نداریم زن و مرد برابر شریکن تو خرج ! بابا بزار برسم از راه حالا . من لباس خیلی میخرم و عاشق عکس انداختنم هرچی تو زندگیم دارم دادم لباس . بعد خواهر توهمیش فک کرده داداشش برام میخره اینارو! به من پیام داده عزیزم کمی توقعت رو بیاری پایین همه چی حله ! بی وجدان من با برادرت یه استکان چای نخوردم تو کافی شاپ هنوز .توقع رو بیارم پایین ؟ با چه رویی میگید اینو آخه! من لباس محضرم و خودم خریدم و چون گرون بود تو سایت دیوار فروختمش همون فرداش که یه بنده خدا استفاده کنه برگشت بهم گفت چه کار زشتی کردی !!! اون لباس یادگاری بود .گفتم ببخشید که اجازه نگرفتم .دیگه خودش دوزاریش افتاد 

میگم که الان مشکلت چیه؟ میگن تو باید پول بدی؟ بابا پا هم عروس داریم والا مثل مهمون میاد میره...هیچ ...

شوهرم تو تمام دوران عقد نگفت دختر بیا این هزار تومن تو جیبت باشه .تو زن منی وظیفمه . بهم میگه فلانی فلان عکست و بزار پروفایل . میگم رو کدوم خطم .رو اون خط که فامیلای من دارن ! چرا ؟ چون مرض داره که دختر عمش عکس منو ببینه .اگه تموم شده چرا باز داری فک میکنی 

هر دفعه می بینمش جای خوش و بش . حقوقم به ته ماه نمیرسه ! چطور ۵ میلیون به ته ماه نمیرسه؟ مگه اجاره خونه داریم ؟ بابا مشکل مالی نداره میگه باید دونگ بدی . مفت نمیزارم بخوری باید پول بدی توام 

2738

سرت و درد نیارم .این گزیده ای از اخبار بود 😁 برو فقط چشمات و باز کن عزیزم .تو چاه نیوفتی مثل من 

سرت و درد نیارم .این گزیده ای از اخبار بود 😁 برو فقط چشمات و باز کن عزیزم .تو چاه نیوفتی مثل من&nbs ...

گلم...خودت حقوقت خوبه؟

ببین تو هیچی نده

دونگی که معنی نداره

چرا مشارکت خوبه ولی نه اینجوری که

..

توروخدا جدی فکر کن و تصمیم بگیر. زندگی من دقیقا مثل شما بود و بعد از مدتی طلاقم داد. با همه چی ساختم و نه تنها بهتر نشد که به زور هم طلاقم داد😔

وضع مادی ما هم خوب بود و منم کارمندم و قبلا به همه میگفت دنبال زن کارمندم

گلم...خودت حقوقت خوبه؟ ببین تو هیچی نده دونگی که معنی نداره چرا مشارکت خوبه ولی نه اینجوری که ..

در حد معمول هست حقوقم خیلی بالا نیست . من کمک میکنم .نه اینکه کار کنم بزارم جیبم‌ همه رو .هر جا طرف کم آورد میدم اما اینکه با طرف طی کنی نصف نصف خیلی بی احترامیه بابا .دیشب بهش پیام دادم که حلالت نمیکنم. خیلی دلم گرفته بود سریع تماس گرفت که چی شده و فلان و دلجویی حالا امروز قراره شب بریم بیرون. باهاش حرف بزنم اساسی 

خیلی متاسفم چیزایی که تعریف کردی یعنی این آدم هیچ انگیزه ای برای زندگی با شما نداره

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706