2726
عنوان

رفتارای عجیب نامزدم تو رو خدا بیاید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3714 بازدید | 152 پست
البته من دختر آزادی ام .مدام تو سفرم و خودش می دونست تیپ زندگی من‌چیه .یه بار گفتم برات مهم هست اصلا ...

منم والا ازاد بودم دانشجو كيش بودم كلا تهران كم ميموندم كلا شب ميرفتم بيرون چون همه دوست پسرام براشون مهم نبود يهو با اين دوست شدم خيلي براش مهم بودم خودم اومد گاهي ام اذيت ميشدما ولي بازم براي يكي اين همه مهم باشي خيلي لذت داره

تروخدا به خاطر خودت از همین الان تکلیف حقوق و خرج خونه و این چیزا رو مشخ کنین من خداشاهده از روز اول ...

عین من .به خدای محمد قسم برای عید قربان کادو خریدم گفتم بده بهم . دیگه خودش خجالت کشید دو تیکه ام خودش خرید گذاشت روش .درکت میکنم با تمام وجودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهم‌گفت ببین رک بگم حقوق من تا ۱۵ برج بیشتر نمیرسه ! منم گفتم اکی من ۱۵ برج برمیگردم خونه بابام باز ...

حرف خوبی بهش زدی اصلا فکر حرف مردم نباش و اینکه باکره نیستی ولی حتما حتما حتما برو مشاور و تصمیم درست و بگیر من با وجود دو تا بچه کم آوردم 

منم والا ازاد بودم دانشجو كيش بودم كلا تهران كم ميموندم كلا شب ميرفتم بيرون چون همه دوست پسرام براشو ...

نه بابا این عین خیالش نیست . بگم دارم میرم کره ماه میگه باشه گلم پس مراقب باش تو راه 

2728
عین من .به خدای محمد قسم برای عید قربان کادو خریدم گفتم بده بهم . دیگه خودش خجالت کشید دو تیکه ام خو ...

بقرآن اولین عیدی که عقد بودیم پول عیدی اداره رو دادم 6 تا النگو سبک گرفتم دادم بهش گفتم جلو مامانم بده بهم فقط رفت یه جعبه واسشون خرید همین بخدا همونا رو جلو مامانم داد بهم

بقرآن اولین عیدی که عقد بودیم پول عیدی اداره رو دادم 6 تا النگو سبک گرفتم دادم بهش گفتم جلو مامانم ب ...

منم به خدا. شده تا ۱۱ شب رفتیم بیرون شام‌نداده بهم .اومدم خونه مامانم گفت شام خوردی گفتم ساعت یازده شبه ها ماما معلومه که خوردم .تا صبح گشنه خوابیدم واسه حفظ آبروم

حرف خوبی بهش زدی اصلا فکر حرف مردم نباش و اینکه باکره نیستی ولی حتما حتما حتما برو مشاور و تصمیم درس ...

من هرجا کم بیارم میرم از ایران . اصلا حوصله طلاق و اینارو ندارم . میزارم میرم فقط .بزار مثل سگ بی آبرو شن 

من هرجا کم بیارم میرم از ایران . اصلا حوصله طلاق و اینارو ندارم . میزارم میرم فقط .بزار مثل سگ بی آب ...

عزیزم من نمیخوام به جدایی تشویقت کنم الان یه عده میان میگن چرا اینارو بهش میگی ولی با چشم باز و کاملا باز تصمیم بگیر بخدا دلم نمیخواد کسی مثل من بشه 

انداره ی پشه براش مهم نیستی😑😑 ولی ادم با تعهدی بنظر میرسه 

میدونم .حرفت درسته . آره بسیار متین و سر به زیره .عین یه ربات .احساستش و جای دیگه خرج کرده قلب پوسیده و گندیدشو آورده برای من

زندگی الان همینه عزیزم منم شاغلم و شوهرم سرباز!(تحصیل کردس بقول شما خیلی هم تحصیلات داره)دارم خرج خ ...

منم مثل شما بودم حتی پول کرایه لباس عروس و بعضی از خرجای عروسی رو خودم دادم هرچند الان به نظرم کار اشتباهیه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق

عقد هستین یا فقط نامزد؟اگر فقط نامزد هستین حتممما بهم بزن یعنی چه طبق شرع و قانون خرج با مردهست اگرم زن کمک حال مرده فقط بخاطر عشق یا هرچی بین خودشون هست اینکه طرف خودش وخانوادش توقع پنجاه پنجاه دارن افتضاحه این اصلا روشنفکری نیست هرکسی یه وظیفه ای داره

میدونم .حرفت درسته . آره بسیار متین و سر به زیره .عین یه ربات .احساستش و جای دیگه خرج کرده قلب پوسید ...

اگه میتونی ب عنوان هم خونه هم صحبت قبولش کنی ادامه بده باهاش 

والا این پسر میتونه سال هاا بدون اینکه بهت خیانت کنه ی زندگی بدون هیچ احساسو هیجانی رو با هات داشته باشه

2706