2703
2553
عنوان

رفتارای عجیب نامزدم تو رو خدا بیاید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3714 بازدید | 152 پست

زندگی الان همینه عزیزم

منم شاغلم و شوهرم سرباز!(تحصیل کردس بقول شما خیلی هم تحصیلات داره)دارم خرج خودمو،خودم میدم!خیلی برام سنگینه ولی ب روم نمیارم.منم زنم،خو دوس دارم مثل بقیه نامزدا شوهرم برام یه روسری حتی بخره ولی نمیتونه (بعضی وقتا میگم نکنه داشته باشه هم نخره!)ولی بخودم میگم خداروشکر اقلن شاغلم دستم تو جیب خودمه منت جیب خودمو میکشممممم با اقتدار

قبول کن زندگی الان همینه واس جوونا...باید بخشی از خرج زندگی رو حداقل خرج کفشو لباس خودتو خودت دربیاری...چون پسرای الان طفلکیا با حقوق زیر۳تومن نمیرسونن واقعا انصافا نمیرسونن

نوشته عقدکردم😔

خب عقد کرده باشه.دوست منم از همین ترسید رابطه رو ادامه داد اما بعد چندسال به مشکل خوردن و از هم دارن جدا میشنن الان جدا بشه بهتر ازینکه ۴سال بعد جدا بشه،این مشخصه دیگه مرده  دلش با نامزدش نیس

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مهم نیس عقدم باشی بهم بزن یه شناسنامه المثنی بگیر با هرکسم خواسی ازدواج کنی بگو شناسنامم گم شده بوده المثنی گرفتم

بخدا زودتر خودتو نجات بدا بدبخت نکن خودتو زودتربهم بزن

2456
به باباش بگو مگه حق طلاق و خروج از کشور و ارث و میراث و حضانت بچه ها مثل اروپاس که تقسیم هزینه ها با ...

تازه خرحمالی کارهای خونه رو هم اضافه کن. همینا فردا روز بیان خونه پسرشون ببینن پا به پای زنش داره کار میکنه و پذیرایی میکنه میگن مگه مرد کار خونه انجام میده؟! لامصب واسه پول و هرچی به نفعشونه افکار میشه اروپایی، هرچی به ضرر باشه میشن همون آدمای سنتی قبل!!

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
عزیزم مهم نیس عقدم باشی بهم بزن یه شناسنامه المثنی بگیر با هرکسم خواسی ازدواج کنی بگو شناسنامم گم شد ...

باکره باشه اسم رو راحت از شناسنامه پاک میکنن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
به باباش بگو مگه حق طلاق و خروج از کشور و ارث و میراث و حضانت بچه ها مثل اروپاس که تقسیم هزینه ها با ...

ببین تا پاپ‌میرسه خونشون باباش شروع میکنه .دیگه الاااان اون زمان گذشته مرد کار کنه زن بخوره بابا جون .الان همه چی نصف نصفه ! 

2714
زندگی الان همینه عزیزم منم شاغلم و شوهرم سرباز!(تحصیل کردس بقول شما خیلی هم تحصیلات داره)دارم خرج خ ...

اره منم نامزدم سربازه طفلک شبا ازساعت۹میره راننده ی شخصی یه زنی میشه تا۲.۳نصفه شب برای۷۰.۸۰تومن صبحم ساعت۶باید بره پادگان

سربازیش تموم شه میره دنبال کار دولتی 

خودمم دنبال کارم اما کو کار هیچ کاری نیسسسست که بکنم

عزیزم شما کارت چیه کجا کارمیکنی

ای بابا چقد ناراحت شدم چرا این مردا اینجورین .عزیزم من جات بودم به سرکتاب میگرفتم ببینم اصلا طالع مون جفت هست یانه واینکه ازدواجم بااین ته وعاقبت داره?

ااااااااااخ جووووون بازم برگشتم دوستان
اره منم نامزدم سربازه طفلک شبا ازساعت۹میره راننده ی شخصی یه زنی میشه تا۲.۳نصفه شب برای۷۰.۸۰تومن صبحم ...

من کارشناس مامایی ام عزیزم

تو شمالم

شوهرمنم طفلکی مث همسر شماس

خدمت عمر جوونارو تلف میکنه

2706